Temat: Gdzie zamówić wykonanie plakatu informacyjnego?

Gdzie mozna zamówić wykonanie plakatu informacyjnego? Chodzi mi o konkretną firme, gdzie nie tylko będą potrafili przygotowac projekt graficzny dla takiego plakatu, ale od razu mi go wydrukują no i przy okazji nie zedrą ze mnie ostatniej koszuli. Aha, jestem z woj. kujawsko-pomorskiego i najlepiej, jeśli ta firma byłaby własnie z tego regionu.

2

Odp: Gdzie zamówić wykonanie plakatu informacyjnego?

Zgłoś się do jakieś drukarni internetowej, bo tam jest najtaniej, przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Co prawda nie drukowałem plakatów, tylko wizytówki, ale ceny w takich internetowych drukarniach są naprawdę wyjątkowo przystępne.

3

Może być i drukarnia internetowa, tylko żeby naprawdę była to drukarnia, a nie firma pośrednik, bo wtedy taniej napewno nie będzie. Jeśli bym miała podrzucić jakiś adres to może KM Studio. Oni są z Piły, ale działają również jako rodzaj internetowej drukarni wielkoformatowej, także zamówienie możesz złożyć prze internet, bez konieczności odwiedzania ich osobiści. Gotowe materiały dostarczą Ci kurierem albo osobiście, więc z transportem też nie będziesz mieć problemu.

4

Nie będę nikogo polecał czy reklamował tylko podpowiem, że musisz znaleźć firmę, która może i potrafi wykonać wydruk wielkoformatowy, bo plakaty informacyjne wykonuje się właśnie w tej technice druku. Także nie każda drukarnia internetowa będzie w stanie podołać Twojemu zleceniu. Po prostu szukaj kogoś, kto specjalizuje się w tego typu wydrukach i później porównaj ceny.

5

Jeśli chodzi o same plakaty, to możesz zajrzeć sobie na stronę oferta.studiodruk.com/plakaty-informacyjne/. Tam masz dokładny opis tego na jakich materiałach takie plakaty można przygotowac, w jakich formatach i w jakich technikach druku. Wybierasz to co Cię interesuje, składasz zamówienie i czekasz na jego realizację.

6

Super, o takie konkretne informacje własnie mi chodziło. Plakatów będę zamawiała większa ilosć, dlatego nie ukrywam, że cena jest dla mnie bardzo istotna. Podzwonie i podejme ostateczna decyzje. Jeszcze raz, dzięki za pomoc.

7

nie ma sprawy wink