Temat: Skuteczność szkoleń.

Mimo, że sceptycznie podchodzę do wielu zagadnień związanych z zarządzaniem personelem, to teraz chciałabym się przełamać i zrobić pracownikom średniego szczebla dobre szkolenie. Przekonali mnie do tego, twierdzać, że z samej praktyki to nic więcej nie wyciągną. Napiszcie proszę, jak to się odbywało w Waszych firmach i czy widać różnicę po takich zejęciach.

2

Odp: Skuteczność szkoleń.

Pewnie, że widać i to bardzo szybko. Nie masz co czekać z wdrożeniem szkolenia, bo tylko na tym tracisz. Akurat szkolenia są organizowane przez coraz lepsze firmy, a co za tym idzie są zdecydwoanie wyższej jakości, niże jeszcze kilka lat temu. Ceny też są dużo lepsze, bo panuje spora konkurencja na rynku.

3

Konkurencja konkurencją, ale tylko nieliczni są w stanie poakzać prawdziwe oblicze coachingu. Korzystałem już z wielu ofert i dla mnie najlepsza jest ta firma halibut.pl/ , z której na pewno bede korzystał jeszcze przez długi czas, bo akurat w szkoleniach bardzo czesto pokazuja się nowe trendy.

4

A robią szkolenia w różnych zakresach tematycznych i dla różnych grup pracowników.

5

Właczę się w tym momencie do dyskusji i odpowiem, że tak. Oferta jest zawsze szykowana pod konkretnego klienta. Co się tyczy szkoleń dla kadry, to tutaj jest trochę informacji na ten temat halibut.pl/menadzerow/ , warto zajrzeć i się zapoznać.

6

Dobre szkolenia przynoszą szybkie efekty, ale też pracownicy muszą dać trochę od siebie. To taka praca w obie strony i dopiero wtedy można powiedzieć, że obsługując klienta wnosi się nowe wartości do tej obsługi. Na to czekają wszyscy przedsiębiorcy smile))