Temat: Jest jakiś serwis, który zajmuje się regeneracją tylnych belek w Warszawie?

Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem Renault Megane, który do tej pory był moją małą kochaną strzałą. Jednak w ostatnim czasie zaczęła strasznie ściągać na boki, stała się też jakby bardziej ociężała. Pojechałem do jednego z serwisów, to facet mi powiedział, że on może się podjąć naprawy, ale długo nie pośmiga, ale też można zamowić i wymienić tę belkę, co to tam się posypała, ale powiedział, że będzie drogo. Nie oskarżam gocia o naciąganie (a przynajmniej nie chcę oskarżać), ale wierzę, że da się zrobić to taniej… Tym bardziej, że doczytałem się na necie, że taką belkę można zregenerować i podobno jest jak nowa. Dlatego jeśli ktoś zna taki serwis w Warszawie, który zajmuje się podobnymi naprawami, to bardzo proszę o kontakt.

2

Odp: Jest jakiś serwis, który zajmuje się regeneracją tylnych belek w Warszawie?

Ale mechanik przecież Ci wyraźnie powiedział, że może Ci naprawić, ale wtedy nie pojeździsz długo autem, więc nie rozumiem Twojej logiki…

3

Odp: Jest jakiś serwis, który zajmuje się regeneracją tylnych belek w Warszawie?

Widzisz kolego (mówię do komentatora wyżej, nie do autora tematu), sęk w tym, że żeby naprawić, czy, jak kolega zauważył wczesniej, zregenerować taką belkę, to po 1. Trzeba wiedzieć jak, po 2. Trzeba mieć do tego odpowiednie narzędzia, po 3. Należy mieć odpowiednie części zamienne, czyli odpowiednie łożyska igiełkowe, wahacze i inne komponenty, wchodzące w skład belki. Wtedy mżna mówić o skutecznej naprawie/regeneracji. I wiem, że takiej regeneracji w Warszawie dokonuje Serwis Aut Francuskich na muszkieterów 72. I wcale nie jest ona taka tymczasowa, tylko zupełnie trwała

4

Zgadzam się z kolegą wyżej! Jeśli chcesz, by ktoś w Warszawie zregenerował tylną belkę, to tylko specjaliści z tego serwisu! Sama miałam dwa francuskie samochody. Miałam Scenica, bo to fajne, rodzinne auto i za pierwszym rzem pokusiła się o naprawę u swojego mechanika. Gość strasznie spartaczyl robotę, przez co jeździłam może 3 miesiące na tej naprawionej przez niego belce. A jak pojechałam do ww serwisu, to pełna profeska, panowie bardzo szybko się uwineli. Zresztą, łap kontakt: http://serwisautfrancuskich.pl/regenera … -warszawa/ – tu dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć smile

5

Powiem Wam ludziska, że nie spodziewałem się takiego odzewu, ale bardzo Wam wszystkim dziękuję za odpowiedzi i przede wszystkom za podany kontakt smile Doceniam bardzo. Temat myślę można już zamykać.