Temat: Laptop o naprawdę dobrych parametrach w sensownej cenie?

Nie wiem czy jestem naiwny ale szukam modelu komputera przenośnego z parametrami lokującymi go na wysokiej półce jakościowe ale równocześnie takiego na który nie trzeba się zapożyczać wink Gdzieś w necie było zestawienie takie ale kompletnie nie umiem go znaleźć. Macie własne przemyślenia?

2

Odp: Laptop o naprawdę dobrych parametrach w sensownej cenie?

Oszczędzanie na laptopie który ma być wydajny i na przykład służyć w pracy nie jest mądre według mnie. Mąż kupił kiedyś po taniości komputery do firmy niby z fajnymi podzespołami ale szybko pojawiły się problemy...

3

Patrząc na własną praktykę mogę polecić Ci to https://mct-sklep.pl/elitebook-folio-1040-c4592. Na amerykańskich forach można przeczytać że notebooki HP EliteBook Folio 1040m są jednymi z chętniej wybieranych przez menadżerów dużych firm. A parametry i ceny mają korzystne.

4

Ciekawie wygląda ten HP, muszę też się trochę rozejrzeć bo lata mijają a wymiany sprzętu IT w firmie jeszcze nie zrobiłem. Nie można w tym względzie pozwalać sobie na zaniedbania.

5

Ja byłem zawsze zwolennikiem laptopów od HP, może trochę kwestia przyzwyczajeń. Na przykład tutaj mct-sklep.pl/probook-655-c4583. Doskonały sprzęt. HP ProBook 655 to na odcinku biznesowym jeden z bardziej pożądanych modeli, a wcale nie jest drogi.

6

W moim przypadku wybór znowu padł na Lenovo https://mct-sklep.pl/thinkpad-e-c4542. Zresztą można tu i ówdzie przeczytać że Lenovo ThinkPad E to dla osób potrzebujących wydajnego laptopa w rozsądnej cenie bardzo optymalny wybór.

7

Głównie kieruję się w swoich wyborach komputerów rankingami, najlepiej zagranicznymi bo zwykle są robione wedle lepszej metodologii. Po prostu dają lepszy ogląd.