Temat: Ciążowe witaminy dla żony, czy są jakieś szczególnie wskazane?

Żona jest w czwartym miesiącu ciąży, ogólnie to jakieś witaminy łyka ale chyba warto by sięgnęła też po coś bardziej przeznaczonego dla kobiety w jej stanie wink Jako że nie jestem ekspertem w takich tematach to może ktoś mi coś poleci? Z góry dzięki!

2

Odp: Ciążowe witaminy dla żony, czy są jakieś szczególnie wskazane?

Musisz zadbać o to by przyszła mamuśka jadła co trzeba – sporo warzyw i owoców, chude mięso z dużą zawartością białka. Pastylki z witaminami to tylko i aż uzupełnienie diety jako takiej.

3

Mimo wszystko sądzę że suplementacji nie wolno ignorować. Sensownie skomponowana może pozytywnie wpływać na organizm, a to w przypadku przyszłych mam jest to ważna bardzo kwestia.

4

U mnie ciąża przebiegała bez żadnych problemów między innymi dzięki temu że stosowałam witaminy jakie wskazał lekarz. Ponoć mają spore znaczenie i nie można dopuszczać do niedoborów.

5

Propozycji w tym obszarze jest sporo, starczy przejrzeć listę produktów http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … i-mineraly. Dobra rada z mojej strony to by sięgać po suplementy z dużym udziałem naturalnych składników bo jest wysoka przyswajalność – jak zawsze przy naturalnej suplementacji. W innych przypadkach rozmaicie z tym bywa.

6

Dokładnie, syntetyczne zamienniki coś tam niby robią ale nie są tak dobrze tolerowane przez organizm. Niestety wiele osób nie zdaje sobie z tego w ogóle sprawy...

7

Jak już maluszek będzie na świecie to warto zadbać też o jego pielęgnację. Niektóre marki na przykład mają specjalne płyny regenerujące na skórę dla niemowlaków - http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … arki-avene. Rodzice czasami boją się stosować takie środki ale niepotrzebnie smile Nawet takie małe dzieci potrzebują tego by ich skórkę odpowiednio odżywić itp.

8

Dziecko zmienia życie – ale trzeba o nie dbać jeszcze w okresie ciąży. Im wcześniej się zacznie tym lepsze będą rezultaty i potem w kolejnych miesiącach i latach życia to wszystko procentuje.