Temat: Akcesoria niezbędne w górach

Według mnie wiele rzeczy jest bardzo potrzebnych na takie wyprawy, buty, ubrania i inne akcesoria. Ja także jeżdżę na takie wyprawy, ale pod gołe niebo. Nie wynajmuję żadnych noclegów itp. Pakuję tylko namiot i wyruszam. : D Niedawno musiałem zamówić sobie nowiuśki, gdyż ten mój stary był zniszczony i leciała przez niego woda. Bardzo zależało mi na kupnie dwuosobowego namiotu, żebym na taką wyprawę mógł zabierać swoją pannę. Mój kolega pokazał mi pewną witrynę online , która okazała się być własnością sklepu Trekkersport. Znalazłem tam świetne namioty w niskiej cenie. Poza namiotem kupiłem sobie kurtkę i buty. Byłem bardzo zadowolony. Przesyłka dotarła w ciągu dwóch dni. Towar był idealny. Tak więc z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić ten sklep! : D

2

Odp: Akcesoria niezbędne w górach

Parodniowe przechadzki to coś, bez czego nie wyobrażam sobie urlopu. Nawet jeśli mam w planach wyjazd nad Bałtyk, za każdym razem zostawiam sobie kilka dni na to żeby odwiedzić również jakieś całkiem odmienne miejsce. Podczas lata ani trochę nie martwię się o kwestię obuwia, o wiele bardziej ważne jest dla mnie kochani to jaki zabieram ze sobą plecak. Natomiast gdy nadchodzi zimowa pora i gdzieś mam zamiar wtedy wyjechać, przede wszystkim sprawdzam czy warto kupić nowe, solidne buty zimowe.

3

Dzisiaj taki deszczowy, smutny dzień, dlatego wszedłem tu aby trochę odpocząć, ale widzę, że to mi się nie uda. Co ja mogę powiedzieć o wyposażeniu na kilkudniowe wędrówki? Kupić jakieś buty, kurtkę i problem z głowy. Mój kolega jak jechał na wspinaczkę górską to znalazł w Internecie pewną stronę internetową trekkersport.com.pl/namioty/turystyczne.html i tam kupił sobie namiot. Myślę, że wszystko jasne. Z resztą nie znam się w tym temacie. Wychodzę stąd!

4

Często zaglądam na fora internetowe i zawsze jestem usatysfakcjonowany z omawianych tutaj tematów. Jednak w tym mało mogę powiedzieć, gdyż nie chodzę na żadne wędrówki. Jakoś mnie to nie ciekawi, może dlatego, że nie mam tyle pieniędzy. Jednak muszę stwierdzić, że coraz częściej myślę o wybraniu się w góry ze znajomymi. Przedwczoraj nawet odnalazłem w Internecie pewną stronę internetową trekkersport.com.pl/spiwory/puchowe.html na której polecają ciekawy sprzęt do wspinaczki górskiej. Może coś zamówię i w końcu wybiorę się w te góry.