Temat: Dotarcie do klientów w sieci

Bez cienia wątpliwości po raz kolejny zdecyduję się na zlecenie usług pozycjonowania gdyż już nie raz jak zamawiałem tego rodzaju usługi, bardzo na tym skorzystałem. Główna zaleta pozycjonowania jest taka, że osoby surfujące w Internecie natychmiast docierają do usług lub produktów jakie udostępniają dane podmioty gospodarcze. Ja miałem to szczęście że już dawno temu dostała sie w moje ręce ulotka z hasłem: pozycjonowanie cena i dzięki temu już od dawna dbam o to, by link do mojej firmowej witryny mieścił się mozliwie jak najwyżej na liście wyników wyszukiwania. Teraz jest tak, że zdecydowana większość reklam przeniosła sie do sieci.Sądzę ze osoby które nie mają własnych firm, nawet nie orientują się jak ważne jest przeznaczanie zasobów ekonomicznych na cele reklamowe.

2

Odp: Dotarcie do klientów w sieci

Ja prowadzę swój skromny osiedlowy handelek, mam stałych klientów i żadne internety mi nie są niezbędne. Zaglądam tu jedynie po pracy dla relaksu. Nie potrzebuje też wiedzy w temacie tego ile kosztuje pozycjonowanie oraz co to w ogóle jest. W przypadku gdy kogoś zainteresuje ten temat znajdzie sobie odpowiednią stronę tense.pl/pozycjonowanie-cennik i po sprawie. Mnie o tego typu kwestie nie pytajcie. Uciekam w poszukiwaniu bardziej interesującego do roboty, na razie!

3

Nasza marka ciągle miała trudności z pozyskaniem kolejnych nabywców. Choć mamy atrakcyjne ceny, a nasza propozycja jest bogata, a jednak nabywców nie było widać... Zaczęliśmy szukać przyczyny takiej sytuacji, aż wyszło na to, że wszystkiemu winna pozycja w Yahoo. Klienci do nas nie trafiali, bo nie wiedzieli o naszym istnieniu. Nic w tym zaskakującego, skoro w wynikach wyszukiwania Google nasza firma pojawiała się daleko z tyłu. Odezwaliśmy się do spółki TENSE, która trudni się tworzeniem stron internetowych w Poznaniu. Przedstawiliśmy im naszą wizję witryny internetowej, wykonali ją dla nas, a później profesjonalnie wypozycjonowali w Google. Po czasie ilość nabywców zaczęła wzrastać. Aktualnie wiemy, że to była bardzo dobra decyzja.

4

Człowiek wraca zmęczony po pracy. Zagląda na forum, aby odpocząć, a tu takie przynudzanie. Przecież jak ktoś chce, żeby jego witryna była promowana w necie, to powinien skorzystać z właściwych usług. Moja koleżanka jak chciała, żeby jej sklep online z kosmetykami miał bardzo dobrą promocję w necie to odnalazła pewną stronę internetową tense.pl/o-firmie. Skorzystała z dobrych usług i problem rozwiązany.Nie czaję tej dyskusji. Zmieńmy temat, bo to szkoda czasu na takie rozmowy. Z resztą pójdę na inne forum internetowe. Nic tu po mnie. Życzę powodzenia. Pa!