Temat: Dbanie o florę i faunę

Środowisko jest zanieczyszczone, ale ludzie starają się to zmienić. Tworzą się różne kluby ekologiczne, których głównym celem jest dbanie o florę i faunę. Do takiego klubu przynależy moja córcia, która niedawno miała duży problem ze znalezieniem ciekawej firmy, która zrobi analizę gleby na danym terenie. Moja Paulina miała za zadanie znaleźć taką usługę. Wtedy przypomniałam sobie, że mam dobrą znajomą działającą w tej dziedzinie. Napisałam do niej wiadomość, a ona wysłała mi emaila z witryną sieciową. Dałam tę witrynę córeczce, a ona zatelefonowała do nich i umówiła się na spotkanie. Po kilku dniach ekipa przyjechała i wykonała badanie gleby. ; )

2

Odp: Dbanie o florę i faunę

Ja na szczęście mogę na swój temat dumnie powiedzieć, że należę do grona przedsiębiorców troszczących się o otoczenie. Wykonując niedawno nową halę dla naszego zakładu produkcyjnego, skierowaliśmy się najpierw do firmy, która przeprowadziła dla mnie ocenę sytuacji. A ramach tego prtr. Bez niego zresztą i tak nie dano by nam właściwych pozwoleń na budowę. W mojej opinii każdy przedsiębiorca troszczyć się o to, jak przedsiębiorstwo wpływa na przyrodę. To nie jedynie rzecz pewnej etyki, ale atuty wizerunkowe.

3

Odp: Dbanie o florę i faunę

Bardzo często zaglądam na fora i zawsze jestem zadowolony z podejmowanych tutaj rozmów. Muszę powiedzieć, że temat środowiska i jego zanieczyszczeń jest bardzo interesujący. Jednak ja się w tym dobrze nie orientuję. Chociaż niedawno pomogłem rozwiązać takie kłopoty mojemu koledze, który należy do klubu ekologicznego i nie miał pojęcia gdzie znaleźć firmę tworzącą różne badania. Znalazłem w sieci pewną stronę online, na której oferowali perfekcyjnej klasy badania środowiska. Pokazałem jemu ją. Z tego co mi wiadomo, to skorzystali z tej usługi.