Temat: FB jest w tym najlepszy!

Jak tylko w naszym kraju pojawił się portal społecznościowy Facebook, to byłam pewna, że to będzie jedno z najskuteczniejszych narzędzi promowania naszych przedsiębiorstw. Na początku mnie to nie ciekawiło, bo miałam tam tylko swoje osobiste konto i nic poza tym. Jednakże z czasem zaczęłam się myśleć Jak skutecznie prowadzić profil na fb?. Tym bardziej, że mój małżonek otworzył maleńką restaurację. Trzeba było w jakiś sposób utworzyć promocję jej, żeby większa liczba osób dowiedziała się o niej. Na szczęście daliśmy radę. Na obecną chwilę nasza knajpa jest bardzo znana, wiele osób ją chwali, jak też na FB. A dzięki temu wiadomości o nas błyskawicznie się rozchodzą. : )

2

Odp: FB jest w tym najlepszy!

Facebook to jedno z najciekawszych rozwiązań reklamowych naszych spółek. Od zawsze myślałem, że ten portal społecznościowy jest wielką głupotą. Jednak bardzo dużo się zmieniło, kiedy mój przyjaciel pokazał mi swój profil firmowy. Miał bardzo dużo polubień, udostępnień oraz wejść na witrynę. Troszkę jemu tego pozazdrościłem. Postanowiłem zrobić ten fanpage firmowy. Jednak sam sobie z tym nie mogłem poradzić. Musiałem znaleźć kogoś kto pomógłby mi zrobić Profil firmy Ekjstudio na facebooku. Na szczęście mi się udało. Od miesiąca mam konto na FB i muszę przyznać, że to działa, bo widać, że mojemu przedsiębiorstwu zwiększyły się obroty.

3

W obecnych czasach portal Facebook stał się jednym z podstawowych portali społecznościowych na którym ludzie spędzają mnóstwo czasu. To za pomocą jego, właściciele firm tacy sami jak ja mogą w interesujący sposób promować swoje usługi itp. Mam sklep odzieżowy i gdyby nie FB myślę, że nie byłby on taki znany jak jest obecnie. A należy tylko właściwe zakładanie fanpage na facebooku. Mówię to z własnego przykładu. Chociaż nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że tak to będzie wyglądać. Mój facet podrzucił mi ten pomysł, który był świetny. Codziennie mam coraz większą liczbę polubień, a moją stronę internetową ogląda bardzo duża rzesza osób. Czasami nie daję rady z wysyłaniem paczek dla kupców. ; )

4

Normalna rzecz, że Facebook jest skuteczną reklamą. Ale to nie temat dla mnie, ponieważ ja odnalazłam dla siebie bardzo dobre rozwiązanie. Jak miałam pewne wątpliwości dotyczące profilu na facebooku, to wpisałam w przeglądarkę pytanie Jakie umieszczać posty na swoim facebooku?. Słuchajcie, wystarczy troszkę poczytać w sieci na ten temat i sprawa rozwiązana. Nie rozumiem całej tej wielkiej rozmowy. Sorry, ale ja Wam nie pomogę. Musicie poradzić sobie sami. Powodzenia. Trzymajcie się!