Temat: Pościel z haftem dla kogoś w prezencie

Podarunek w postaci pościeli to z pewnością wspaniały pomysł! Kiedy wstukałem w Google hasło: pościel z haftem, pojawiły się towary, które z pewnością można komuś ofiarować. To lepszy sposób niż łażenie po marketach i szukanie byle czego. Ja prawie w ogóle nie mam na to czasu, jestem zajęty różnorodnymi obowiązkami, zwłaszcza w zakładzie pracy mam ich sporo. A do tego jeszcze przenoszę się do innego domu. 

2

Odp: Pościel z haftem dla kogoś w prezencie

Jest mnóstwo ciekawych rzeczy stworzonych do pokoju sypialnianego, którymi możemy obdarzyć świeżo upieczone małżeństwo. Kiedy moja córka wychodziła za mąż uznałam, że w tej kwestii właściwy prezent to poduszki dekoracyjne. Wiedziałam, że Klaudia będzie zadowolona z takiej niespodzianki. Tym bardziej, że prawie nic nie mieli do nowego domu. Odnalazłam profesjonalny sklep w którym zakupiłam poduszki i po dwóch dniach kurier był u mnie z przesyłką. Zapakowałam je starannie i w czasie wesela dałam prezent młodej parze. Po kilku dniach przyjechała moja córka do nas i podziękowała za poduszki. To był strzał w dziesiątkę! : D 

3

Odp: Pościel z haftem dla kogoś w prezencie

Ja chciałam otrzymać na moje wesele pościel, lecz niestety nie otrzymałam takiego upominku : ( Aktualnie w sklepach jest wiele pięknych pościeli. A tak w ogóle mam nowe hobby, zaczęłam biegać. To świetny sposób, by utrzymać dobrą kondycję. A do tego chcę ciut schudnąć. Zbliża się letnia pora i chcę nareszcie założyć moją suknię ; )