Temat: Dobrze, że tak wybraliśmy

Dzień dobry ; ) Bardzo dobrze pamiętam dzień mojego ślubu. Rety, ile ja się wówczas nałaziłam, żeby wszystko było dobrze. Lecz będę pamiętać to wydarzenie do śmierci. Sporo się zastanawiałam z partnerem, czy na nasze święto, zaprosić zespół czy DJa. Lecz doszliśmy do porozumienia, że najkorzystniej zainwestować w zespoły na wesela. Chciałabym się was podpytać, kto występował u was na waszej uroczystości ślubnej? Zespół czy DJ? Czekam na wasze wypowiedzi. 

2

Odp: Dobrze, że tak wybraliśmy

Moim zdaniem zespół weselny jest o wiele razy fajniejszy od DJ'a. Mam w tym duże doświadczenie, gdyż na moim weselu był zespół. Początkowo rozważałem DJ'a, ale to byłoby głupotą z mojej strony. Dzięki Bogu moje zdanie się zmieniło, kiedy wpadłam na ciekawą witrynę sieciową oldschoolrockers.com.pl/zespol-weselny-z-wielkopolski która okazała się być własnością zespołu Oldschoolrockers. Posłuchałam ich wykonań i byłam zaskoczona, pomimo tego, że to była rockowa kapela. Bardzo przypadł mi do gustu ich wokal. Jeszcze obejrzałam ich cennik, który bardzo przekonał mnie do tego, że mam zadzwonić. Tak też uczyniła. Dogadałam się z nimi i zamówiłam na przyjęcie weselne. Chyba nikt nie mógł powiedzieć, że źle się bawił. Kolesie z zespołu ekstra rozkręcili zaproszonych. Wychodząc z wesela, wszyscy goście dziękowali mi za tak udane przyjęcie. Ależ byłam szczęśliwa. Co mogę powiedzieć. Polecam gorąco zespół Oldschoolrockers!

3

Myśmy razem z moim mężczyzną zamówili na wesele zespoły na wesele. Uroczystość była znakomita! Goście zostali do końca. Po tej uroczystości wspólnie z Robertem oglądaliśmy nasze upominki. Tego było mnóstwo. Było na co patrzeć. Otrzymaliśmy mnóstwo artykułów do domu. Niewątpliwie będą one przydatne. Trochę upominków się powtarzało, lecz i tak jesteśmy usatysfakcjonowani z tego, co otrzymaliśmy. Mnóstwo z nich będzie potrzebnych do naszego domu. Przynajmniej nie musimy przeznaczać gotówki na wyposażenie domu. Gości na weselu było wiele, dlatego też upominki są bardzo różnorodne. Zaopatrzymy prawie cały dom ; ) 

4

Najlepiej jest zamówić zespoły muzyczne na wesele. Ja w taki sposób zrobiłem wspólnie z ukochaną i wcale tego nie żałujemy. Dużo bym dał, żeby przeżyć znowuż sakramentalne tak, jednak to przenigdy nie nastąpi. Obecnie jesteśmy z Magdą 2 lata po sakramentalnym tak i układa nam się doskonale. Tymczasem nie mamy jeszcze dzieci, jednak prawdopodobnie to się rychło zmieni ; ) 

5

By świetnie się bawić, należy zamówić kapelę zabawę weselną. Na pewno kapela na wesela to najlepsza inwestycja. Ja taką kapelę miałam i goście byli szczęśliwi. Szczerze mówiąc bardzo martwiłam się, czy wszystko będzie ok. Mój facet musiał mnie stale pocieszać. Jednak wszystko poszło zgodnie z planem.