Temat: Szukam gabinetu oferującego wybielanie zębów

Dzień dobry ; ) Złoszczą mnie moje zabrudzone zęby. Nie mogę ich domyć! Z pewnością nieodzowne jest tu ich solidne wybielenie. Powinienem odszukać jakiś innowacyjny gabinet wybielający uzębienie w Poznaniu. Mam tylko wiarę w to, że spotkam tam kompetentnego poznańskiego stomatologa. Znajoma mi proponuje usługi tej kliniki ale dent-poznan.pl/protezy-zebowe zajrzałem na to forum, bo chcę się was doradzić: czy możecie mi zarekomendować jakiegoś rzetelnego fachowca? Napiszcie, czy robiliście sobie zęby w jego gabinecie?

2

Odp: Szukam gabinetu oferującego wybielanie zębów

Prosta sprawa, że w Poznaniu mamy możliwość znaleźć co niemiara fachowych stomatologów. Ja takiego odnalazłam. Nawet jak szukałam dobrej poradni stomatologicznej to mój znajomy gadał, że odnalazł dobrego dentystę w Poznaniu i jest w stanie mi go polecić. Czemu nie?! Może za jakiś czas, bo teraz ja już swojego znalazłam. Naprawdę nie czaję tego. Proszę Was zmieńcie temat. Albo wychodzę stąd. Sorry, nie pomogę Wam. Musicie radzić sobie sami. Żegnam!

3

Chodzę do dentysty czasami lecz nie mam aż tak dużego porównania aby pisać że jedna placówka jest bardziej fachowa od innych. Sam chciałbym Was bardzo prosić żebyście zarekomendowali mi kogoś kto zajmuje się w Poznaniu protetyką. Nie jestem jakiś okropnie starym dziadem lecz niestety muszę skorzystać z protezy.

4

Bywałam u różnych dentystów. Ostatnio byłam u protetyka w Poznaniu. Zaleciła mi go moja kumpela. Ona również do niego przychodziła. W tej chwili mam spokój na długo i mogę spać spokojnie, lecz nie na długi czas, bo niebawem zmieniam mieszkanie.

5

Ja robiłam sobie u dentysty trwałe implanty w Poznaniu. Jestem z nich bardzo usatysfakcjonowana. Zawsze marzyłam, aby takie mieć, ale dopiero w tej chwili byłam w stanie je zrobić. Moim ogromnym pragnieniem było to, aby mieć piękny uśmiech.

6

Ja parę miesięcy temu napotkałam na duże kłopoty z uzębieniem. Musiałam pilnie założyć kilka wypełnień i wyczyścić sobie zęby. Z przykrością stwierdzam, że wypijam sporo kawy, jaka zostawiła niefajne ślady na moim uzębieniu. Przez pewien czas nie byłam w stanie postawić na odpowiedniego dentystę, aż na ulicy nie zobaczyłam reklamy z zakładu dent. Powiedziałam sobie, że żyje się tylko raz i umówiłam się na wizytę. Przy wszelkich czynnościach lekarz próbował usuwać ból do niezbędnego minimum. Teraz wreszcie jestem w stanie się chwalić upragnionym uśmiechem.