Temat: Muszę wynająć auto - skąd?

Witajcie! Pragnę jechać z moim najbliższymi na tydzień, ale niestety nie posiadamy w tym momencie auta, bo jest u mechanika. Z tej racji zastanawiam się czy nie skorzystać z wynajmu wozu. Nawet kiedyś znalazłam taką ulotkę z tytułem wypozyczalnia samochodow Warszawa, ale nadal się zastanawiam. Myślicie, że warto? Wypożyczaliście auta na wyjazdy rodzinne? Możecie się wypowiedzieć?

2

Odp: Muszę wynająć auto - skąd?

Jestem szczery i bezpośredni wiec od razu stawiam Wam pytanie czy zgłaszaliscie sie do wypozyczalni gdy potrzebowaliscie jakiegos wiekszego auta na wyjazd rodzinny? Ja mam skromne auto i jak dla mnie rozwiązanie tego typu jest niezwykle opłacalne. Nie mam zamiaru pojawiać się u kogoś na ślubie albo na chrzcinach z moim małointeresującym rupieciem. To są ważne okazje i trzeba zachować stosowną prezencję. Porządny strój nie wystarczy, rozsądny człowiek bierze pod uwagę wszystko. Słyszeliście może o stronie car-way.pl? Z parę miesięcy staje na ślubnym kobiercu moja kuzynka, ta impreza bedzie mieć miejsce akurat blisko mojego domu.Juz mam kupiony ślubny upominek mimo ze jeszcze kawał czasu do tego ślubu. Ja nigdy niczgo nie robie n ostatnią chwilę. Znam ludzi którzy zachowują się w ten sposób i ich życie to nic innego jak jeden wielki chaos. Ja należę do osób dobrze wychowanych i bardzo odpowiedzialnie organizuję moje życie na różnych płaszczyznach.

3

Jeżdżąc na wczasy z partnerem zawsze mieliśmy własny samochód, tym razem był zepsuty, z tego powodu postanowiliśmy skorzystać z oferty wypożyczenia samochodów, i bardzo to się opłaciło. Dużo się naserfowałam w necie, by wyszukać wypożyczalnię samochodów taką, która najkorzystniej mi odpowiadała. Wpisałam frazę: wypożyczalnia samochodów Poznań, i ukazała mi się nazwa firmy Carway, a także Avis, obie przedsiębiorstwa oferowały auta wysokiej jakości. W rezultacie, po wielu sprzeczkach z mężem zdecydowaliśmy się na przedsiębiortwo Carway.

4

Idę stąd, choć w sumie ciekawią mnie historie Waszych rodzinnych wyjazdów i wypożyczeń samochodów dokonanych w tym celu. Myślę że to sie opłaca lecz nie mam dzisiaj za bardzo czasu na wspólne klikanie. Jak kto używa określenia rental car, od razu mam miłe, pozywtyne skojarzenia.