Temat: Marzenia o pieknej willi

Każdy marzy o tym aby mieć piękną willę. Niektórzy realizują te marzenia, innym czasem na to nie pozwala życie. Wewnętrzna sztukateria, sztukateria fasadowa, sztukateria poznań to nie są dla mnie pusto brzmiące hasła. Trochę interesowałem sie sztukaterią dostępną w sprzedaży i uważam że dobrze jest ją zastosować żeby upiększyć swój dom. Póki co gnieciemy z żoną w mieszkaniu, nasza mini rezydencja jest dopiero na etapie budowy, lecz ja już zbieram pomysły. Dom powinien mieć duszę a w duszę wyposaża się go za pomocą drobiazgów.

2

Odp: Marzenia o pieknej willi

Najlepsza dekoracja dla posiadłości to sztukateria elewacyjna, bonie, gzymsy. Nigdy bym nie zaczaiła, że to może w tak fascynujący sposób udekorować nasz dom. Dawno temu z małżonkiem skonstruowaliśmy sobie dom. Jest mały, ale postanowiliśmy go przerobić na wzór dworów z XVI wieku. Udało się nam. Dużo się podziwiało tę posiadłość. Z tej przyczyny zrobiliśmy willę dla zaproszonych. Mogli tam wykonywać rozmaite balety okolicznościowe. Pragnęliśmy, by klimat tych czasów był spostrzegany. Każdy zleceniodawca zawsze wychodził usatysfakcjonowany. Ten pomysł zarobku został wymyślony szybko i to było super. To daje nam dużo uśmiechu. ; )

3

Odp: Marzenia o pieknej willi

Jestem wielbicielem dekoracyjnych listew ściennych gdyż jestem zdania że to wyśmienita metoda uatrakcyjniania własnej posiadłości. Zaopatruję sie w sztukaterię w Poznaniu, gdyż mam posiadłość nieopodal.