Temat: Ekstra rzecz dla maluchów

Ekstra rzeczą blisko bloku są place zabaw dla maluchów. Jestem ojcem dwuletniej kobietki i nie mogę wyobrazić sobie, żeby nie było takiego miejsca przy blokach gdzie mogę z nią wyjść. Przez długi czas był z tym kłopot, bo rodzice nie mieli gdzie wybrać się ze swoimi maluchami. Wtedy wszedłem do akcji. Napisałem w Bing właściwe zdania nawierzchnie na place zabaw, maleńka architektura miejska, kolorowa sala zabaw. Z paroma ofertami poszedłem do starosty. Opowiedziałem im co jest grane. Zostawiłem wniosek, który został przyjęty. W ciągu dwóch miesięcy na naszym osiedlu pojawił się placyk zabaw dla maluchów. Wszyscy rodzice byli zadowoleni. Z resztą, jakie szczęście biło od dzieci. Teraz moja Oliwka może wszystkie chwile spędzać na tym placyku zabaw. ; )

2

Odp: Ekstra rzecz dla maluchów

Człowiek wraca wykończony po robocie. Loguje się na forum, by odpocząć, a tutaj tak zrzędzą. Przecież to wiadomo, że najlepiej przed blokami zrobić miejsce zabaw. My na osiedlu jak chcieliśmy coś takiego posiadać to w Internecie znaleźliśmy pewną witrynę internetową i kupiliśmy projekt. Bardzo szybko rozwiązaliśmy swoje problemy. Dlatego nie rozumiem całego tego zamieszania. Uciekam na inne forum internetowe.

3

Odp: Ekstra rzecz dla maluchów

Kawał czasu szukałam konkretnych informacji i w rezultacie znalazłam to, co chciałam. Serdeczne uściski za wskazówki! Naprawdę ciekawe forum! Można doradzić się w przypadku kłopotów. No i dzięki waszej pomocy znalazłam stronę e-placezabaw Pięknie podziękowała!