Temat: Homologacja bezpiecznych placów zabaw

Na naszym osiedlu ostatnimi czasy spółdzielnia zamknęła sporo placów do zabawy. Dzieci zaniepokojone, jednak ja akurat się cieszę. Szkrab chce się pobawić, a tam niczyje zwierzęta robią nie powiem co, koniki rozpadają się. O ile pamiętam tydzień temu spółce złożyła kontrakt firma producent placów zabaw, która postawi nowe place do zabawy. Czytałem, że bezpieczne place zabaw mają posiadać odpowiednie homologacje. Nasza rodzina ma farta, bo nasz Michałek u kuzynów i jeszcze sąsiadów ma ogrodowe place zabaw, więc w weekendy nie cierpi na brak zajęć.

2

Odp: Homologacja bezpiecznych placów zabaw

ale debilizmy!!!!! ślinicie w ekran, popychacie pierdoły i tyle!!!!! zamiast pisać o normalnych tematach tłuczecie słomę!!! nie czaję po jakiego grzyba tracić czas jak na zwykłej stronie wszystko macie wypisane ruszcie głową i zacznijcie myśleć!!!!!!!!!!!!!

3

Odp: Homologacja bezpiecznych placów zabaw

Nie sądziłam, że dyskusja o terenach dla dzieci potrafi być tak interesująca. A zdawało by się, że to tylko mała architektura miejska. Pragnę pomyśleć co z takiego asortymentu pasowałoby do mojego sadu. Moi najbliżsi na sto procent się uradują. Już szmat czasu temu męczyły mnie o dopasowanie im takich urządzeń do ogródka. Dziękuję!