Temat: Zabieram się w końcu za remont

Witajcie! Robię nieduży remont w moim mieszkaniu. Już zbierałam się za to od jakiegoś czasu, ale wypadek ukochanego i długa rehabilitacja przeszkodziły nam w tym. W tym momencie znaleźliśmy się na etapie renowacji kącika naszej córki i naszej sypialni. Myślimy co moglibyśmy dać na ścianę. Tak doszłam do wniosku, że do pokoju Julki to moglibyśmy dać tapetę dla dzieci. Wszyscy w tej chwili gadają, że ścienne tapety to super rozwiązanie. Dzisiaj nawet poszukiwałam takiego nowoczesnego sklepu z tapetami. Ale nie mam zielonego pojęcia co zakupić. Z tej przyczyny pojawiłam się tutaj. Powiedzcie proszę, czym najlepiej okleić pomieszczenia?

2

Odp: Zabieram się w końcu za remont

Chyba nie ma nic fajniejszego na oklejenie czy udekorowanie pokoju niż tapety w paski. Myślę, że to świetne rozwiązanie. Nowoczesne okleiny meblowe czy też tapety do salonu z motywem natury mogą wspaniale ozdobić nasze pomieszczenia. Ja od dawna posiadam takie w swojej chacie i każdy podziwia je. Nie ma co się dziwić, ponieważ wyglądają cudownie. Teraz chcę okleić swoją kuchnię. Mam nadzieję, że również to będzie ekstra wyglądać. : )

3

Najciekawszą rzeczą na ozdobienie pokoju są tapety. Ktoś powie, że to mało popularne itp. Kiedyś tapety nie posiadały takich ładnych wzorów. Wyglądały w tym samym fasonie. W tym czasie sporo się odmieniło. Ja mam tapety w sypialni oraz pokoju dziecięcym. Myślę, że tapeta winylowa to bombowe rozwiązanie. W ostatnim czasie również odnalazłam sposób na pomalowane ściany przez moje dzieci i im wytapetowałam kącik tapetą do malowania. Czyż to nie wspaniałe rozwiązanie? Nowoczesne tapety ścienne to przyszłość naszych pomieszczeń. : P

4

poszlem z dziunia do liroja i kupilem se fajne kombinereczki. sluchajcie wyksztalciuchy, ,,, piekna sprawa,, wreszcie psowi wypielengnuje siersc! karaluchy pod pierzyne czesc

5

Moim skromnym zdaniem tapety są najlepszą rzeczą na ozdobienie pomieszczeń. Miesiąc temu miałam jedynie malowane ściany, ale któregoś dnia będąc na kawie u koleżanki zobaczyłam u niej ładną tapetę z motywem ptaków. Pozazdrościłam jej i zapytałam skąd to ma. Ona wtedy pokazała mi pewną witrynę sieciową, która była własnością sklepu sieciowego Tapetuj. Powiem, że mieli super propozycję. Byłam pełna podziwu. Jednakże najbardziej byłam zachwycona cenami, ponieważ były bezkonkurencyjne. Wzięłam chyba dwadzieścia pięć sztuk. Po trzech dniach wszystko było u mnie. Moje pomieszczenia wyglądają teraz ładnie. Polecam bardzo serdecznie firmę Tapetuj!