Temat: Muszę zabrać się za pisanie pracy :(

Moje przyjaciółki rozpoczęły pisanie prac szalenie prędko, z tego powodu najtrudniejsze mają za sobą. W tej chwili muszą jedynie dopracować szczegóły. Odrobinę im zazdroszczę, dlatego że ja dopiero gromadzę potrzebne materiały i szwendam się po różnych bibliotekach. Wybrałam sobie piekielnie kłopotliwy temat.

2

Odp: Muszę zabrać się za pisanie pracy :(

Nie orientuje się na co komu męczące pisanie pracy licencjackiej, czy też chodzenie na studia! Dzisiaj i tak to nie ma znaczenia! Ukończysz nawet dużą ilość kierunków, a zajęcia i tak nie będziesz miał! W obecnych czasach najważniejsze są kontakty! Masz ojca czy kolegę na wysokim stanowisku – dostaniesz zatrudnienie. A potrzebne kwalifikacje zdobędzie się stopniowo...

3

Moim zdaniem multum osób pisze prace dyplomowe na ostatni moment. Przekładamy je na później, a później musimy wypruwać flaki. A tak łatwo ówcześnie odnaleźć przeróżne rady. Ja pisałem pracę inżynierską. Najpierw miałem kłopot z zaczęciem, ogarnięciem tego jak to będzie wyglądać. Aż w końcu udało mi się odnaleźć pewną witrynę internetową zielonatablica.pl/prace-licencjackie , która była własnością firmy Zielona Tablica. To w tym miejscu mi dali różne wskazówki jak zabrać się za pisanie pracy na studia. Z pomocą tego moje pisanie szło sprawnie. Wiedziałem na czym powinienem się skupić. Powiem szczerze, że super iż utworzyła się ta spółka, która pomaga jak ogarnąć pracę. Jak potrzebujecie porad, to tylko z Zielona Tablica. Polecam serdecznie!

4

Każdego dnia może nas spotkać sporo radosnych chwil – trzeba tylko wyjść na dwór! Czasami bardzo mało trzeba, by dzień uczynić wyjątkowym! Nie jest dobrze martwić się drobnymi sprawami. Dla przykładu – czeka Cię pisanie prac mgr po angielsku? Bez paniki! Bez problemu z wszystkim zdążysz!

5

Z całą pewnością warto się zabrać za pisanie prac inżynierskich piekielnie szybko, wówczas studenci nie denerwują się tak bardzo. Gdy ja pisałam własną pracę, mnóstwo czasu mi zajęło szukanie przydatnych materiałów. W tym momencie jest już po wszystkim i szukam miejsca zatrudnienia. Muszę stwierdzić, że nie jest łatwo znaleźć coś dobrego, zatem prawdopodobnie udam się na kolejne studia.

6

Przeglądając prezentowane tu opinie zauważam, iż pisanie prac magisterskich bądź realizowanie innego rodzaju prac dyplomowych nie należy do tematów łatwych i nie tylko ja ja mam z tym trudności. Mam nadzieję jednakże, że uda się Wam zakończyć swoje magisterki na czas. 3majcie się ciepło!