Temat: Oryginalny prezent na nowe mieszkanie znajomych.

Cześć ; ) Moja koleżanka wnet się hajta i kupują wraz z małżonkiem nowe mieszkanie. Jejku jak ja bardzo jej zazdroszczę! Ja nieprzerwanie zamieszkuję ze swoimi rodzicami. Dużo rozmyślam, co jej kupić na prezent i myślę że wspaniała inwestycja to krzesła prowansalskie. Z całą pewnością Monika piekielnie się ucieszy. A jak wy myślicie, co kupić kumplom na upominek do nowego mieszkania?

2

Odp: Oryginalny prezent na nowe mieszkanie znajomych.

Uważam, że najfajniejszym rozwiązaniem na prezent dla znajomych, którzy przenieśli się do nowej chałupy będzie lampka. Jest to pożyteczna rzecz, która również może stać się wspaniałą ozdobą. Kilka tygodni temu jechałam na imprezę do mojej przyjaciółki. Chciałam podarować jej taką lampę, ale nie mogłam odnaleźć dobrego sklepu. Wtedy to moja siostra poleciła mi pewną stronę internetową galerialawenda.pl która była własnością firmy Galeria Lawenda. Muszę przyznać, że byłam pod sporym wrażeniem jej oferty, jak także cen. Wzięłam. W przeciągu trzech dni lampa znalazła się u mnie. Alicja bardzo ucieszyła się z upominku. Od tamtego czasu wszystkie tego rodzaju rzeczy biorę tam. Polecam z czystym sumieniem!

3

Ja osobiście przy przeprowadzce dla wnuka znalazłem niezłą wiertarkę. Przynajmniej będzie potrzebna cały czas. Z żoną wymyślamy praktyczne upominki i obdarowywani są zadowoleni. Swoją drogą to całkiem dobry ten egzemplaz. W biedronce za trochę ponad osiemdziesiąt zł trafiłem.

4

Wczoraj kupiłam sobie cudne lampiony. Nawet myślę, czy nie dokupić ponadprogramowego kompletu. W przyszłych miesiącach zanosi się na przynajmniej 5 uroczyści no to prezent będzie gotowy. Mnie się odkąd pamiętam marzyły dodatki w stylu meksykańskim - są konkretne a zarazem takie lekkie. Ach…

5

Uważam, że podejmowane dyskusje na forach online są pomocne. Nie raz rozważałem, co można ofiarować przyjaciołom w prezencie do nowej chałupy. Nawet przedwczoraj postudiowałem ździebełko o takich sprawach na tej witrynie galerialawenda.pl/pl/c/KOSZYKI-NA-PIECZYWO/17 Muszę szczerze powiedzieć, że mam coraz to większą chęć zamówić jakąś dekoracyjną lampę dla znajomego do jego mieszkania. Ale jednak jeszcze muszę to dobrze przemyśleć.