Temat: Czy warto prowadzić własnego bloga?

Cześć. Niedługo zostanę mamą i pewnie będę miała mniej czasu, ale w tej chwili mam go aż w nadmiarze. Jestem na zwolnieniu i większość czasu spędzam na buszowaniu w sieci i oglądaniu telewizji. Co sądzicie o tym, żeby założyć bloga relacjonującego moje przygotowania do porodu i pierwszy okres czasu po porodzie. Czy coś takiego może kogoś zainteresować?

2

Odp: Czy warto prowadzić własnego bloga?

Jak nie masz jak spożytkować czasu wolnego to czemu nie. Na rynku jest sporo różnych blogów dla dziewczyn, w tym dla przyszłych mam i wcale nie musisz zakładać nowego blog. Jak masz coś ciekawego do powiedzenia to swoje teksty możesz publikować w ogólnodostępnych serwisach tematycznych. W ten sposób szybciej znajdziesz odbiorców, bo tego typu strony mają już grono czytelniczek. Jak założysz własnego bloga, to zebranie publiczności zajmie sporo czasu.

3

Ja prowadzę bloga już od kilku lat i muszę przyznać rację przedmówcy. Co prawda mam troszkę stałych czytelników, ale te teksty które publikuję w większych, bardziej znanych blogach czytane są przez zdecydowanie większą ilość osób. Także radzę się zastanowić. Jakiś większy blog dla młodych mam może być lepszą opcją w twojej sytuacji.

4

Jasne, zakladaj takiego bloga czym predzej, bede twoja wierna czytelniczka. Tez staram się o dziecko i fajnie bedzie na zywo poczytac co na mnie czeka w najblizszje przyszlosci. Pozdrawiam!

5

Ja często przeglądam tego typu blogi w poszukiwania jakiś ciekawych informacji, trików dotyczących żywienia, pielęgnacji itp. Także gorąco zachęcam do działania.

6

Dzięki za szczere wypowiedzi. Jest się nad czym zastanowić. Jak się na coś zdecyduję, to dam wam znać.