Temat: Mocna obroża, gdzie znajdę?

Siemka. Gdzie znajdę mocną obroze z fajnym wygladem. Pies – pit bull.

2

Odp: Mocna obroża, gdzie znajdę?

No bracie... na pit bulla potrzeba czegos na prawde porzadnego. Pies moze nie masywny ale potrafi sie ruszac i wykorzystac sile zeby zerwac sie z nawet najmocniejszej smyczy. Poszukaj w dobrym sklepie, albo w necie na snobdog.eu. Trzymaj sie.

3

No właśnie. Zerwał się w zeszłym tygodniu i pogonił sąsiadke. Powiedziała ze jeszcze raz i dzwoni po policje. Podobno moga mi go uspic wiec musze troche zainwestowac hehe.

4

Dobra obroża dla psa to podstawa, szczegolnie takiego z agresywnych i obronnych. A tak w ogóle to już wielokrotnie byly debaty na temat tej rasy i sadze ze powinni zabronic ich posiadania. Tylko czekac az sie rzuci na dzieci i wtedy dopiero bedzie problem.

5

Wolny kraj wiec moge miec takiego psa jak bede chcial – nawet z trzema glowami jak beda dostepne. Idz komus cos zabraniac gdzie indziej.

6

Też mam pita i kupilem super obroze ze skury nabijana cwiekami na Snob Dog. A kolezanka jest troche przwrazliwiona. Zwierze jak kazde inne, jesli sie o nie dba i uczy odpowiednich rzeczy to jest w pelni normalne i przyjazne. Ja nie mam oporów zeby pies bawil sie z corka bo tak go wychowalem ze mu ufam. Kazdego psa mozna zmarnowac – nie tylko pita.

7

Tak czy inaczej najwiecej zdarzeń z udziałem agresywnych psów jest zawsze z udziałem pit bulli... I nikt nie powie ze jest inaczej...

8

Witam. Polecam obroże parciane z dobrą klamrą. Miałem różne psy i wiem co mówię. Skórzana obroża ma to do siebie ze nawet nie wiadomo kiedy może pęknąć pomimo dobrego wygladu.

9

Dzieki za pomoc. Poczytalem o parcianych obrozach i zdecydowanie warto. Myslalem o klamrach z mocniejszych stopów metali, ale to chyba sobie odpuszcze.