1

Temat: Profesjonalne podmioty organizujące imprezy okolicznościowe

czesc. Poszukuje w Poznaniu firm zajmujących się organizowaniem roznego rodzaju imprez okolicznościowych. Mam na myśli imprezy dla firm, integracje, wieczory kawalersie, urodziny, imprezy dla dzieci itp. Macie może jakieś doświadczenia z tego typu podmiotami? Ja często w firmie muszę organizować tego typu wydarzenia, dlatego przydałaby mi sie baza sprawdzonych podmiotów z okolicy. Bedze wdzieczny za wszystkie namiary.

2

Odp: Profesjonalne podmioty organizujące imprezy okolicznościowe

W sumie mi też by się taka lista przydała, bo w mojej firmie wszelkie sprawy organizacyjne muszę zawsze sama opędzać. Przyłączam się zatem do pytania kolegi.

3

Nie lepiej zająć się organizacją samemu? Po co płacić komuś, skoro organizacja imprezy wcale nie jest taka trudna . Wystarczy sprawdzić podmioty z kategorii rozrywka Poznań, zadzwonić ustalić termin i zapłacić.

4

Widać, że nigdy nie organizowałeś takiego wydarzenia, dlatego pozostaw takie komentarze dla siebie.

5

Jeśl chodzi o integrację, to moja firma zwykle korzysta z oferty lasertagpoznan.pl/imprezy-okolicznosciowe/integracje-dla-firm. Mimo chęci zmiany paintballa na coś innego, pracownicy nie chcą się na to zgodzić smile Może się Wam przyda.

6

Ja też preferuje aktywne sposoby integracji połączone z zawodami w grupach, dlatego wcale się nie dziwie. Dzieki za namiary .Wpisuje na listę smile

7

Znałem kiedyś świetny podmiot, który zajmuje się organizowaniem wieczorów kawalerskich w Poznaniu. Ale nie wiem czy jeszcze istnieje. Mam gdzieś w domu jego wizytówkę. Poszukam i jak uda mi się znaleźć to na pewno się podzielę kontaktem. Organizowali mojemu kumplowi wspaniałą wyprawę za miasto połączoną z licznymi atrakcjami, w tym wyścigami na quadach.

8

Przejrzałam troche zasoby sieci pod kątem firm organizujących imprezy na rozne okazje i jest ich naprawdę mnóstwo. Proponuje przetestować kilka z nich i w ten sposób stworzyć sobie listę najlepszych partnerów biznesowych. Na forum chyba trudno będzie znaleźć osoby, które często korzystają z usług takich podmiotów. Może lepiej zadać takie pytanie na forum o tematyce biznesowej?