Temat: Remont w kuchni

Panowie robotnicy skończyli właśnie remont w mojej kuchni, ale w narożniku, tam gdzie mam liczniki zostawili dziurę do ich podglądu. Chciałbym to jakoś zabudować. Macie pomysł jak to zrobić?

2

Odp: Remont w kuchni

Kolego nie masz się co zastanawiać. Potrzebne ci są drzwiczki rewizyjne. Dostęp do nich jest bardzo dobry i z montażem także nie ma problemu. Oczywiście wybierz coś ładnego, co będzie pasowało do wyremontowanej kuchni. Dość spory wybór masz w tym sklepie kratkiraczak.pl/category/drzwiczki-rewizyjne. I ceny też są atrakcyjne.

3

O dobrze, że podesłałeś ten link, bo i ja szukam takich drzwiczek. Trafiłam jeszcze na odnośnik kratkiraczak.pl/category/kratki-drzwiowe. Z nimi też walczyłam przez długi czas, bo w miejscowych sklepach tylko i wyłącznie można było dostać tradycyjne rozwiązania, a ja potrzebowałam po prostu coś ładnego.

4

Po prostu sklep, który jest tworzony przez fachowców. Dobrze doradzą i pomogą przy wyborze. Człowiek nawet nie jest świadomy, jak wiele możliwości daje internet i sklepy, które tam działają.