1

Temat: Taśma do pakowania przesyłek kurierskich

Witam wszystkich. Założyłem mała firmę kurierską, która przewozi paczki między firmami w dużym mieście. Chciał bym żeby moja firma była bardziej rozpoznawalna, dlatego jestem zainteresowany zakupem taśmy z własnym nadrukiem. Gdzie znajdę firmę, która takie coś wynajmuje.

2

Odp: Taśma do pakowania przesyłek kurierskich

Sprawdź ofertę na stronie euro-tape.pl/category/packaging/tasmy-pakowe-samoprzylepne/ . Z tego co wiem, firma produkuje taśmy oraz nadruki na nich. Musisz pamiętać, że taka taśma jest dość droga. Musisz zamówić sporą ilość, żeby wyjść na tym dobrze. Taki produkt to bardzo fajny dodatek ale jeżeli nie jest ci niezbędny warto pomyśleć czy go kupić. Szczególnie na początku trzeba minimalizować koszty.

3

Możesz sprawdzić na portalach takich jak allegro lub coś podobnego. Firmy bardzo często ogłaszają się tam z takimi usługami. Jakiś czas temu właśnie przez taki portal zamówiłem papier z logiem firmy oraz taśmę. Cena była dużo niższa niż u normalnego producenta, dlatego bardzo mocno polecam. Może uda się znaleźć coś ciekawego.

4

Na portalach aukcyjnych można znaleźć tanie oferty, ale trzeba liczyć się, że wykonanie oraz produkt, też będą marnej jakości. Ja mogę ci polecić firmę euro tape. Zamawiam tam od dłuższego czasu i wszystko zawsze jest na najwyższym poziomie. Jeszcze nie zdarzyło się żebym był niezadowolony.