Temat: Temat: Jakie atrakcje znajdziemy w Poznaniu

Cześć smile Robimy sobie wakacyjne tourne po Polsce i na naszej drodze staje również Poznań. Co możecie polecić? Co warto w wielkiej stolicy Wielkopolski zobaczyć? smile

2

Odp: Temat: Jakie atrakcje znajdziemy w Poznaniu

Najlepiej wszystko smile To miasto tętni życiem, tu nie ma miejsca na sen, spokój, a atrakcji do zwiedzenia i zobaczenia jest multum.

3

To fakt, sporo tu u nas ciekawych zabytków, jak i przybytków rozrywki. Już wysiadając na centralnym po wyjściu do miasta macie całą gamę możliwości.

4

No i też zależy, co Was interesuje?

5

Może to płytkie, może nie, ale zabytki tak średnio. Chodzi bardziej o rozrywkę taką bardziej przyziemną, wiadomo wink Może jakieś nietypowe atrakcje też?

6

No to ja mam dla Was propozycję. Otóż w naszym mieście jest jedyny w Polsce dostępny dla szerszej publiki symulator lotu samolotem pasażerskim! Nigdzie indziej takiego nie znajdziecie, chyba, że będziecie się szkolić na pilota.

7

A to rzeczywiście takie fajne?

8

Dziewczyno, a widziałaś kiedyś, jak wygląda kokpit samolotu? Ta maszyna idealnie symuluje przelot samolotem pasażerskim, to jest po prostu pełne odzwierciedlenie tego, z czym zmagają się piloci Boeinga, czyli należących do największych samolotów! Więc jak to nie może być fajne?! big_smile

9

Nie gadaj smile … to rzeczywiscie oryginalny sposób, by dobrze zorganizować sobie czas wolny. Jeśli to jest to, o czym myślę, to nawet nigdy nie śniłam, że siądę za czymś takim… warto spróbować big_smile Dzięki i temat można zamykać smile