Temat: Wasza ulubiona reklama? :D

Cześć wink Czy nie macie ulubionych spotów reklamowych w których się zakochaliście od pierwszego wejrzenia? ;D Czy raczej należycie do tych, co psioczą na jakąkolwiek reklamę i od razu przełączają na inny kanał?

2

Odp: Wasza ulubiona reklama? :D

Zdecydowanie to drugie. Niestety lub stety nie oglądam od dawna żadnych reklam, ponieważ głównie siedzę na komputerze i nie oglądam na nim reklam w prawie żadnej postaci ;P

3

Reklamy.. hmm lubię takie gdzie są animowane postaci kreskówkowe lub stworzonych w pełni komputerowo. To są takie sympatyczne reklamy, które jakoś zapadają mi w pamięć i potem nie mam nic przeciwko żeby je w kółko oglądać, raz po raz. S

4

Ja lubię wszystkie reklamy sportowe w szczególności jak sa prezentowani nasi sportowcy. Szczególnie jak w tle takiej piosenki leci jakiś dobry utwór, wtedy to się przypominają czasy jak się samemu uprawiało sport, heh

5

Sama nie wiem… myślę, że nie mam ulubionych reklam, ale jeśli mogę uściślić to lubię bardzo oglądać tzw. trailery filmowe. Bo jestem zapalaną kinomaniaczką i takie coś mogą oglądać w kółko wink A przecież to chyba też jakaś forma reklamy, nie?