Temat: Jaki kominek wybrać?

Poszukuję jakiegoś eleganckiego kominka w dobrej cenie. Niestety nie znam się na temacie i nie potrfię doprecyzować wypowiedzi, a kazdym razie ewentualny kominek będzie zabudowany. Pozdrawiam.

2

Odp: Jaki kominek wybrać?

Zajrzyj na kominki.org, to taki portal o systemach grzewczych gdzie znajdziesz naprawdę dużo różnych rozwiazan i katalog producentów, z których na pewno cos sobie wybierzesz. Nie wiem jak mogę bardziej Ci pomóc bo bardzo tajemniczo opisalas swoje potrzeby, dlatego podrzucę ci galerie: kominki.org/galeria-zdjec/kategoria,wklady-kominkowe.html. Może coś ci się spodoba i bedzie nam latwiej wybrac. Pozdrawiam.

3

Dziękuję za pomoc, chyba już wybrałam i znlazłam nawet opis tego producenta- kominki.org/kominki/nowosci/art,4207,seria-kominkow-egra-rohem.html. Co mozecie o nim powiedziec, jak i o samym kominku? Chciałabym kupić coś co posłuży mi lata i będzie niezawodne. Będę wdzięczna za wskazówki i porady.

4

Bardzo dobry producent. Moj znajomy ma kominek tej firmy i zaskakuje mnie wysoka sprawność. 80% to bardzo dobry wynik, co swiadczy o wysokiej jakosci materialach i precyzji wykonania. Mozesz smialo brac smile

5

Dobry wybór, ładne kominki w dobrej cenie. Duza szyba bedzie robila swietne wrazenie.