Temat: Jaka jest wasza ulubiona pizza?

Jaką pizze najlepiej lubicie? Taką z dużą ilością składników na grubym cieście. Czy oryginalną, w stylu włoskim, z małą ilością, ale dobrej jakości składników, na cieniutkim i kruchym cieście? Jakie są wasze ulubione dodatki?

2

Odp: Jaka jest wasza ulubiona pizza?

Co prawda nie znam restauracji serwujących dania kuchni włoskiej w Poznaniu, ale znam za to mnustwo pizzerii, które sprzedają pizze na polska modłe, z duża ilością składników, na bogato. Oryginalna włoska pizze jadłem tylko kilka razy na wczasach w Chorwacji i musze przyznac, ze była pyszna. Jak ktos z was ma namiary na oryginalną włoska pizzę, którą można gdzieś zjesć w Poznaniu to chętnie się tam wybiorę.

3

Ja najlepiej lubię klasyczną pizzę z dużą ilością sera, z pieczarkami i szynką. Nie znoszę pizzy na słodko, z owocami. Nie wiem, jak ktoś mógł wpaść na pomysł stworzenia takiego paskudztwa.

4

Im więcej dodatków tym lepiej, przynajmniej takie jest moje zdanie. Mam kilka ulubionych lokali, gdzie podają porządne pizze za całkiem przystępne pieniadze i na pewno nie są to sieciówki, gdzie idzie się na ilość a nie jakość.

5

A tak na marginesie, jak uważacie, jaka jest najlepsza restauracja w Poznaniu, gdzie można zjeść dania kuchni włoskiej? Szukam takiego lokalu, ale na razie trafiałam jedynie na psudo włoską kuchnię. Może po prostu mam pecha smile Może podacie nazwę dobrych włoskich restauracji w tym mieście?

Zajrzyj do jakieś wyszukiwarki lokali gastronomicznych. Tam zwykle jest rankig lokali w danym mieście. Możesz sobie ustalic kryteria wyszukiwania, tak żeby znaleźć lokal, który serwuje dania kuchni włoskiej, polskiej czy dowolnie innej. Przy okazji poczytasz tez opnie klientów o danym lokalu. To też moze być przynajmniej trochę użyteczne.