Temat: Jestem mamą bliźniaków

Na właściwy rozwój naszego maleństwa bez wątpienia pozytywnie oddziałuje mleko mamy, ale całe życie naszego brzdąca nie będziemy karmić tym mlekiem. Wtedy do akcji wkraczają zabawki, które mają za zadanie rozwijać umysł naszych maluszków. Jestem mamą bliźniaków, którzy z Lego są w stanie zrobić różne rzeczy. Chwilami potrafią mnie zdziwić. Dlatego wraz z mężem postanowiliśmy kupić im na urodziny po zestawie Lego. Mój Kamil postanowił znaleźć sklep, w którym zakupimy po niskiej cenie klocki. Udało się. Może nie do końca on znalazł to, ale moja siostra poleciła nam świetną stronę internetową patiimaks.pl na której można kupić perfekcyjnej jakości klocki. Okazało się, że sklep ten nosi nazwę Patiimaks. Skorzystaliśmy z ich oferty i nasi synowie po tygodniu mieli swoje cudowne klocki Lego. Polecam ten sklep z całego serca! Na pewno będziecie zadowoleni.

2

Odp: Jestem mamą bliźniaków

Wraca się padniętym po robocie. Człowiek ma ochotę się zrelaksować, a tutaj tak przynudzają. Normalna rzecz, że pokarm matki oddziałuje korzystnie na zdrowie dziecka. Jednak brzdąc rośnie, więc następnie bardzo ważną funkcję odgrywają zabawki dla dzieci. Nasza córka jak była malutka to uwielbiała różnorodne gry, zabawki itp. Dlatego z żoną postanowiliśmy zakupić jej gry edukacyjne dla dzieci i problem rozwiązany. Dlatego nie rozumiem tej gadki. Wychodzę stąd.

3

Karmienie piersią odgrywa istotną rolę w rozwoju malucha. W taki sposób maleństwo nawiązuje bliski kontakt z matką. Również pokarm matki ma wiele bardzo ważnych witamin, które będą dobrze działać na rozwój maleństwa. Sądzę, że zabawki są dobre, ale to już kiedy dziecko będzie starsze. Ja niestety nie mogłam karmić mojej córki, gdyż miałam za malutkie brodawki. Jednak w ogóle nie chciałam z tego zrezygnować. Najwłaściwszym dla mnie rozwiązaniem był laktator ręczny, z pomocą którego mogłam ściągać pokarm i za pomocą butli podawać swoje mleko maleństwu. Moim zdaniem karmienie piersią najbardziej oddziałuje na rozwój malucha.

4

Bardzo często wchodzę na fora i zawsze jestem usatysfakcjonowana z podejmowanych tu dyskusji. Jednak w tym malutko mogę powiedzieć, ponieważ nie mam dzieci. Jednak muszę przyznać, że co raz częściej myślę o potomstwie. Ostatnio nawet odnalazłam w necie stronę on-line, na której była bardzo ciekawa podstrona . Proponują tam ciekawe zabawki dla dzieci i rozmaite produkty dla przyszłych mam. Kto wie?! Może skorzystam.