Temat: Osiemnastka córki

Moja córka obchodzi niedługo osiemnastkę. Traf chciał, że jak na razie to jedyne dziecko w rodzinie, dlatego chęć udziału w urodzinach zapowiedzieli prawie wszyscy bliscy. Do tego będą znajomi córki, których też będzie kilkudziesięciu. Potrzebujemy teraz dobrego miejsca na organizację przyjęcia.

2

Odp: Osiemnastka córki

Bez zbędnego przedstawiania miejsca, bo sobie o nim poczytacie, zajrzycie tutaj salabella.pl/index.php/strona/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/. Doskonała sala i obsługa i bardzo atrakcyjne ceny.

3

To szykuje się niezły bankiet. Ale skoro jest tylko jedna córka i jedno dziecko w rodzinie, to chyba warto zorganizować taką imprezę.

4

Znajdziecie tam bardzo dobre warunki do imprezowania. Mają też chyba najlepsze pokoje nad Zegrzem, więc goście będą mogli dobrze odpocząć.

5

Ja też ostatnio dawałam namiar znajomym. Zajrzeli na stronę salabella.pl/index.php/strona/catering-warszawa/catering-weselny/ i już wiedzieli, że nie muszą szukać dalej. Zorganizowali huczne wesele, które goście wspominają do dzisiaj z uśmiechem na twarzy, zwłaszcza oglądając płyty z wesela.