1

Temat: Ile może kosztować lakierowanie pojedynczego elementu karoserii?

Niedługo bedę na urlopie w Warszawie i szukam jakiegos dobrego lakiernika, który od ręki mógłby odnowic dach w moim aucie. Cały dach mam w paskudnych plamach i nie da sie tego w żaden sposob usunąć. W Niemczech za taką usługę liczą sobie kilkaset euro. Ciekawy jestem ile to teraz kosztuje w Polsce.

2

Odp: Ile może kosztować lakierowanie pojedynczego elementu karoserii?

W profesjonalnym warszawskim zakładzie blacharsko lakierniczym polakierowanie jednego elementu to koszt kilkuset złotych. Cena będzie wyższa, jak trzeba będzie coś wyklepać, zaszpachlować itd. Ogólnie to każdy lakiernik będzie miał indywidualną wycenę, ale jak chcesz żeby to było porządnie zrobione to lepiej nie oszczędzać.

3

Odp: Ile może kosztować lakierowanie pojedynczego elementu karoserii?

Rozumiem, że chodzi o samo lakierowanie bez naprawy blacharskiej ? Jeśli tak, to będzie cię to kosztować minimum 500zł może trochę więcej albo troszkę mniej. Zależy do kogo oddasz auto. Najlepiej wcześniej podzwoń, zorientuj się w cenach i ewentualnie jak się da zarezerwuj sobie jakiś termin. Wtedy bez samochodu nie będziesz dłużej jak 2-3dni. Pamiętaj, podstawa to dobry lakiernik Auto-fit Warszawa na szczęście przyciąga teraz dobrych fachowców, także jak troszkę poszukasz to na pewno znajdziesz kogoś odpowiedniego.

4

Odp: Ile może kosztować lakierowanie pojedynczego elementu karoserii?

Dzieki za odpowiedz. W takiej cenie to oczywiscie bym się zdecydował. A może ktos poda konkretny namiar na jakiegos lakiernika, z którego usług wczesniej korzystał? Tak zawsze jest trochę łatwiej.