Temat: Znakomity zakup dla synka

Wszystkie rzeczy pełnią bardzo ważną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka. Mleko matki, zabawki dla dzieci, szkoła. Prosta sprawa. Jeśli chodzi o mleko matki, to dziecko nie będzie go jadło przez cały czas. Z tej przyczyny istotne są zabawki dla dzieci, które wyrabiają w naszych dzieciach poczucie kreatywności, jak też wyobraźnię. Mam czteroletniego synka, który kocha klocki. Niedawno postanowiłam kupić jemu klocki Lego. Był przeszczęśliwy. Robił z nich różnorakie budowle. Byłam pod ogromnym wrażeniem, że mój syn ma takie pomysły. : D

2

Odp: Znakomity zakup dla synka

Powraca się zmęczonym po robocie. Człowiek chciałby odpocząć, a tu tak przynudzają. Normalna rzecz, że mleko mamy oddziałuje dobrze na zdrowie malucha. Jednak brzdąc rośnie, więc później bardzo ważną rolę odgrywają zabawki. Nasza córeczka jak była malusia to uwielbiała różnorakie gry, zabaweczki itp. Z tej racji z żoną postanowiliśmy zakupić jej gry edukacyjne dla dzieci i sprawa załatwiona. Dlatego nie rozumiem tej gadki. Spadam stąd.

3

Odp: Znakomity zakup dla synka

Często loguję się na fora dyskusyjne i zawsze jestem zadowolona z omawianych tu dyskusji. Jednak w tym malutko mogę powiedzieć, gdyż nie mam dzieci. Jednak muszę powiedzieć, że co raz bardziej myślę o takim szkrabie. Wczoraj nawet znalazłam w sieci stronę on-line, na której była interesująca zakładka . Polecają tam świetne zabawki dla dzieci i rozmaite akcesoria dla przyszłych mam. Kto wie?! Może z czasem skorzystam.