Temat: Firma z dużym pojazdem do przewozu mebli

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Ostatnio poszukuję dobrego przewoźnika, który by sprawnie zajął się moją przeprowadzką, dlatego zwracam się do Was z prośbą o podpowiedzi. Zupełnie nie mam doświadczenia w tym kierunku dlatego ufam Waszym podpowiedziom.

2

Odp: Firma z dużym pojazdem do przewozu mebli

Witam. Przeprowadzki hmm..a to musi być firma? Nie można załatwić kogoś znajomego? Wydaje mi się, że tak byłoby dużo taniej.

3

Hej, ja tam bym jednak wybrał firmę. Jak masz coś cennego do przewiezienia to lepiej wykorzystać doświadczenie firmy. Nie mam konkretnego namiaru bo nie miałem okazji się przeprowadzać się, ale na Twoim miejscu wpisał bym sobie do wyszukiwarki coś pokroju TransportWiki Warszawa jakies wyniki się na pewno pokażą. Pozdrawiam i życzę udanej przeprowadzki.

4

Hej. Jak dla mnie dobra przeprowadzka bez żadnych szkód jest wtedy, kiedy sami możemy przenieść meble i inne wyposażenie. Też bym zaabsorbowała do tego rodzinę i znajomych i niech się udzielają w tej pomocy. Nie mam zaufania do obcych, którzy mieli by rozkręcać moje meble i je przewozić.

5

Kłaniam się, widać koleżanko poprzedniczko niewiele miałaś do czynienia z przeprowadzkami skoro taką masz opinię. To nie kwestia zaufania tylko wyboru profesjonalistów. To tak jak z budowlanką jeden zrobi ci dany element dobrze inny nawet najlepszymi chęciami spartoli. Ja mogę polecić transport Wiki firma z dobrą renomą i doświadczeniem.

6

Każdy ma swoje zdanie. Jak dla mnie ważne, żeby przeprowadzić się szybo. Wiem, że takie prace mogą potrwać nawet cały weekend. Gdybym dziś kogoś szukał oparłbym się na tańszej firmie przeprowadzkowej w Warszawie jest ich całe mnóstwo, dlatego problemów ze znalezieniem tej konkretnej chyba nie  powinno być.

7

Szkoda weekendu tongue