Temat: Jakie są zalety korzystania z biura rachunkowego?

Hej, powoli przymierzam się do rozbudowy firmy bo obecne struktury ledwo wyrabiają żeby podołać kolejnym obowiazkom. Zastanawiam sie nad skorzystaniem z pelnej oferty zewnetrznego, profesjonalnego biura rachunkowego. Jakie zalety takiego posuniecia dostrzegacie?

2

Odp: Jakie są zalety korzystania z biura rachunkowego?

Przede wszystkim biuro rachunkowe to nie jeden drobny ksiegowy ktory na kolanie cos tam sobie skrobie i udaje ze obsluguje kilka firm bo on tak naprawde utrzymuje je w stanie hibernacji z punktu widzenia formalnosci. Widzialem na swoim przykladzie ile miejsca do rozwoju i dalszych dzialan dalo mi zlecenie spraw kadrowo placowych i ksiegowosci profesjonalistom.

3

Jest w tym dużo racji. Ja od początku współpracowałam z biurem księgowym choc moja firma nie nalezy do duzych a nawet srednich a dzialam na malym rynku w Mysłowicach. Ale jak tak sobie przypomne dyskusje znajomych ktorzy maja firmy to rzeczywiscie są takie szklane sufity przy korzystaniu z nieefektywnego ksiegowego. Pozdrawiam.

4

Dziękuję za dotychczasowe wypowiedzi, fajnie ze ludzie z takim doswiadczeniem chca sie nim dzielic na forum. Dzieki wam znalazlem tez dobra firme w okolicach Katowic z ktora napewno zaczne wspolprace.