Temat: Jaki prezent na chrzciny?

Co prawda nie jestem chrzestnym, ale jakoś głupio pójść na chrzciny dziecka i nie kupić mu prezentu. Szukam czegoś niedrogiego, co jednocześnie będzie pamiątką dla dziecka a nie prezentem dla jego rodziców. Co teraz daje się na chrzest dzieciom?

2

Odp: Jaki prezent na chrzciny?

Ja dałam kasę, bo tak jest najwygodniej i wiem, że pieniądze przydadzą się rodzicom dziecka, ale każdy robi jak uważa. Niektórzy kupują dziecku srebrny lub złoty medalik, krzyżyk, łańcuszek lub nawet jakieś okolicznościowe Pismo Święte na zaś. Jak nie chcesz wydać dużej kwoty może właśnie kup coś takiego. Wystarczy tylko jakaś osobista dedykacja i gotowe.

3

Prezent na chrzciny to przecież i tak prezent dla jego rodziców, bo przecież dziecko nie rozumie, że to coś dla niego.

4

Najlatwiej dac kase, tylko wiadomo, ze jakoś głupio dac 50zł. Jak nie chcesz duż wydac to kup jakąś pamiątkę chrztu, wpisz jakąs dedykacje i po sprawie. Przeciez nikt nie zmusi cię do tego, żebys wręczył kasę czy konkretny prezent.

5

Ładny srebrny medalik to coś, co możesz wręczyć i chłopcu, i dziewczynce. Zajrzyj sobie tutaj swietyjacek.pl/pl/c/Srebro/103 , na pewno znajdziesz coś ciekawego, co zwróci Twoją uwagę i nie będzie kosztowało Cię majątku. A jeśli bardziej skłaniasz się ku Biblii, to zajrzyj tutaj swietyjacek.pl/pl/c/Biblia-DLA-DZIECI/117 . Ładnie ilustrowana biblia prędzej czy później tez przyda się każdemu dziecku, na przykład gdy będzie potrzebowało odrobić zadanie domowe na katechezę w szkole.

6

Jeśli prezent ma mieć charakter religijny, to moim zdaniem najlepszy będzie medalik z bozią. Jeśli to ma być zwykły prezent, to może pomyśl o jakimś chodziku albo jakiejś innej zabawce, która ucieszy małe dziecko.