Temat: Długość szkolenia

Chciałam zapytać czy szkolenia w ramach bhp można zaliczyć  w jeden dzień. Znajomi mówili mi, że są to szkolenia kilkudniowe, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że tyle mogą trwać. Zależy mi na czasie.

2

Odp: Długość szkolenia

Jeśli chodzi o tego rodzaju szkolenia, to zależą one w głównje mierze od tego, na czym polegają zadania pracownika. Inne szklenia są przewidziane dla pracowników biurowych, a inne dla pracowników produkcyjnych.

3

Ja wiem, że takie szkolenia prowadzi się w trybie jednodniowym, ale profesjonalne szkolenia bhp mogą trwać i kilka dni. Jeśli prelegent ma dużo informacji do przekazania, a słuchacze chcą słuchać to warto takie szkolenia zorganizować.

4

Ja wiem, kto takie profesjonalne szkolenia prowadzi. Zajrzyjcie tutaj diwos.pl/ i wszystko będzie jasne. Ta firma może też sprawować opiekę merytoryczną nad kwestią bezpieczeństwa w danej firmie, a także ochrony przeciwpożarowej. Dzięki nim jeden i to bardzo duży problem jest z głowy.

No i takiej firmy szukałam od dawna. Nie mam czasu na zabawy w szukanie szkolen, dlatego chce to zlecic komus z zewnatrz.