Temat: Klasyczna usterka Renault

Witam. Myślałam że mnie to ominie ale po 20 latach niestety i ja muszę zająć się naprawą tylnej belki w Renault Megane. Już sporo o tym czytałam, a wcześniej gadałam z mechanikami o moim aucie i w zasadzie wszystko co trzeba na ten temat wiem, poszukuje jedynie dobrego warsztatu, który zajmie się wymianą, albo regeneracją. Będę wdzięczna za pomoc.

2

Odp: Klasyczna usterka Renault

W Polsce jest tylko kilka warsztatów posiadającyh specjalny sprzęt do regeneracji belek, wiec jesli powiesz skad jestes bede mogl pomoc Ci w znalezieniu fachowcow blisko miejsca zamieszkania. Pozdrawiam.

3

Mieszkam koło Świebodzic i z tego co zdązyłam się dowiedzieć to w Świdnicy znajduje się niezły warsztat, który nazywa się tylnabelka.com. Czy ktoś mógłby mi coś o nich powiedzieć? Potwierdzić dobre opinie zebym mogla spokojnie zostawic tam auto?

4

Naprawiałem tam mojego dostawczaka i jestem bardzo zadowolony. Porządna, solidna i szybka robota, bez zbedego przedluzania. Nawet nie zdazylem sie przjesc po okolicy. Mogę tylko polecić.

5

Co prawda nie mam Francuza wiec mnie ten problem nie dotyczy ale mój szwagier stawiał u nich C5 i również nie narzekał. Niedawno jechalismy razem na chrzciny to musze przyznac ze jak na wiekowe autko trzyma sie drogi sweitnie, a zawieszenie pracuje jak należy.