Temat: Start dla młodego małżeństwa

jestem już rok po zaręczynach i zastanawiam się jak dalej ułozyc swoja przyszlosc. Zapewne po studiach, czyli za niecałe dwa lata, bede chcial sie ozenic z moja druga polowka ale kiedy przygladam sie zyciu moich starszych kumpli to nie napawa mnie to optymizmem ze wzgledu na wieczne szarpanie sie z finansami. Z tego co sobie wyliczylem musialbym sie bardzo mocno zapozyczyc na mieszkanie, auto i mozliwosc dzieci, albo nawet jednego dziecka. Rozwazam wyjazd za granice, czy slusznie?

2

Odp: Start dla młodego małżeństwa

To zależy jakie studia kończysz, bo jeśli coś związanego z medycyną, prawem, specjalistycznym kierunkiem technicznym to powinieneś sobie poradzić w Polsce. W przeciwnym razie rozsądnie jest myśleć o wyjeździe, przynajmniej sezonowo.

3

Odp: Start dla młodego małżeństwa

Dokładnie, mnie swojego czasu interesowała praca w Holandii bez języka bo u mnie jest słabo nawet z angielskim. Skończyłem zarządzanie, po studiach trochę sie pokręciłem w kraju, ale ostatecznie wyjechałem bo na zachodzie odkładam z każdej wypłaty 5 razy więcej minimum. Jeśli chciałbyś zacząć to warto skorzystać z oferty firmy pośredniczącej w zatrudnieniu takiej jak ta: praca-w-holandii.com.pl/praca-w-holandii/. Wyjeżdżam z nimi sezonowo, a moj brat juz na stale bo sa uczicwi i regularnie dobrze płacą.