Temat: Tanie implanty w Poznaniu – gdzie?

Cześć. Czy ktoś wie, gdzie można tanio zrobić implanty zębowe w Poznaniu? Bo mnie taka kwestia bardzo interesuje, a nie mam pojęcia, jak się za to zabrać i gdzie. Trochę ciężko mi idzie szukanie, ale mam nadzieję, że wspólnymi siłami coś nam się uda wymyślić. To jak? Pomożecie trochę z tą kwestią?

2

Odp: Tanie implanty w Poznaniu – gdzie?

Dzień dobry. No postaramy się zrobić co w naszej mocy. Dobrych dentystów chyba jest sporo, więc masz w Poznaniu naprawdę ogromny wybór. Osobiście jeszcze nie udało mi się trafić na takiego, który by mi coś zrobił źle, a nie mam stałego dentysty, tylko sobie zmieniam tam gdzie mi wygodnie i akurat po drodze. Także musisz sobie popróbować, a na pewno będziesz zadowolony. Polecam takie eskperymentowanie, można odkryć o wiele więcej, niż z polecenia przez kogoś czasami.

3

No niby, ale wiesz… Ja to się trochę boje tak eksperymentować, żeby się nie okazało, że zostanę szczerbaty potem. tongue Najlepiej, jak ten stomatolog Poznań Grunwald sobie wybrał za miejsce, w którym otworzył gabinet. Może o takim słyszałaś?

4

Wiesz co, akurat nie moja dzielnica, zupełnie nie, ale tam chyba jest dentysta dość dobry, jeśli dobrze kojarzę.