Temat: Jaki nowy stół?

Witam. Sprawa polega na tym, że chciałbym kupić solidny stół drewniany w Poznaniu. Na razie jeszcze nie wiem, gdzie dokładnie mam po taki stół uderzać, ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą szybko się dowiem. Stół ma być duży, drewniany, solidnie wykonany, ale też po prostu ładny, żeby miło się przy nim siedziało i podziwiało.

2

Odp: Jaki nowy stół?

To może do stolarza idź, on Ci taki stół zrobi. tongue A tak serio, to polecam zajrzeć na meblepotocki.pl i tam zobaczysz, że takie stoły wcale nie wyszły z uzycia, a wciąż są robione i nawet można je w dość dobrych cenach kupić. A jeszcze jakbyś krzesła do tego stołu potrzebował, to prostu wejdź sobie tutaj meblepotocki.pl/pl/c/Krzesla/32 i zobacz, jakie piękne krzesła ta sama firma oferuje. W komplecie ze stołem będziesz miał miodzik. smile

3

No faktycznie, świetnie to się u nich prezentuje. Powiem Ci szczerze, że na coś takiego właśnie miałem nadzieję trafić, bo już trochę traciłem wiarę w to, że znajdę takie dobre rzeczy. No ale pomogłeś mi, więc dziękuję uprzejmie.

4

Nie dziękuj, nie dziękuj, po prostu zamawiaj i ciesz się z nowych mebli.