1

Temat: Dobre obuwie to kluczowa sprawa

Mi osobiście się zdaje, że ważne jest, by na piesze wędrówki kupić obuwie markowe. Może to być marka Salomon, odnalazłem ją wpisując w wyszukiwarkę słowo kluczowe: salomon buty męskie. Buty bardzo komfortowo się nosi, ja zakupiłem je sobie do joggingu i powinienem napisać, że są naprawdę wytrzymałe. Zacząłem biegać od niedawna, bo chciałem trochę pozbyć się brzucha, i jestem zadowolony z tej decyzji. Wyniki widać świetnie. Nareszcie nie będę się krępował rozebrać na pływalni. A te wszystkie laski zemdleją na mój widok : )

2

Odp: Dobre obuwie to kluczowa sprawa

Człowiek wraca wykończony po pracy. Pragnie się odprężyć to zagląda na forum dyskusyjne, a tutaj takie przynudzanie. Normalne, że na takie kilkudniowe wyprawy powinno się zabrać ze sobą wygodne obuwie i ciepłą kurtkę. Ja tak zrobiłem. Dlatego nie kumam całego tego tematu. Przecież wystarczy poszukać czegoś w sieci. Ja ostatnio znalazłem pewną stronę sieciową trekkersport.com.pl/namioty/4-osobowe-1.html na której zamówiłem sobie dobry namiot oraz buty. sprawa załatwiona. Nie rozumiem. Tak czy inaczej wychodzę na inne forum dyskusyjne, bo tutaj się nudzę. Żegnam!

3

Odp: Dobre obuwie to kluczowa sprawa

Kocham parodniowe spacery po górach, zatrzymywanie się na noc w schroniskach, wybieranie się podczas zimy na narty. Nasze cudowne Tatry są zarówno pełne uroku zimą jak i latem. W trakcie lata spędzam więcej czasu w górach gdyż dysponuję wtedy dłuższym urlopem. Ostatnio kupiłem sobie nowe buty trekkingowe gdyż moje stare buty były za bardzo zniszczone by dalej ich używać. Czasem wybieram się w góry z moim bratem, czasami z kolegami z pracy. Nie mam żony ani dziewczyny ale jeżeli kiedykolwiek zdecydowałbym się na zmianę swojego stanu cywilnego, z pewnością wybiorę sobie osobę która uwielbia góry tak jak ja. Najbardziej lubię śpiwory typu puchowego. Te syntetyczne są znacznie tańsze, mnie jednak zależy na komforcie.

4

Odp: Dobre obuwie to kluczowa sprawa

Nigdy kochani nie organizuję dla siebie kilkudniowych wędrówek po górach, zawsze jak jadę w góry to zawsze na dłużej niż parę dni. Sądzę jednak że niezależnie od tego na jak długo jedzie się w góry, kwestia obuwia to rzecz zdecydowanie najważniejsza. Na obszarze Poznania znajdują się rozmaite sklepy turystyczne, pewnie znacie moi kochani część z nich.