Temat: Czym się kierować wybierając firmę konsultingową?

Witajcie, mamy z kolezanką firme, do tej pory radzilysmy sobie same ale moja wspolniczka przekonuje mnie, ze przy tak dynamicznych zmianach na rynku, warto nawiazac współrace z firma, któraa zajmuje się profesjonalnym doradztwem gospodarczym w Poznaniu, tylko, ze takich firm jest na rynku troche, a ja nie wiem, czym się kierować przy wyborze takiej firmy?

2

Odp: Czym się kierować wybierając firmę konsultingową?

Ciezko cos doradzic, bez znajomosci firmy i waszych preferencji, czy najistotniejsza jesst dla was cena czy może cos innego, ale jak sam zauważyłaś ofert na rynku jest dużo i w necie można dość latwo je porównac.

3

tak to jest jak kobitki się zabiera do biznesu zamiast obiad gotowac, niech kolezanka Ci podpowie jak taka madra i namawiala cie na wybór firmy, to niech sam wyberze.

4

Wspołczuję twojej zonie, jak masz takie poglądy, gotować obiad to Ty idz zamiat takie rzeczy na forum wypisywac, przynajmniej żone odciazysz i jakiś porzytek z tego będzie.

5

Ale się porobbiło, ludzie trochę kultury, czy my Polacy to owszystko musimy się kłócić? A przechodząc do meritum, koleżanka słusznie cię namawia na współpracę z doświadczoną firmą, bo czasy są trudne i każdą inwstycję trzeba dokładnie przemyśleć.

6

Zgadzam się, najlepiej przed nową inwestycją zlwecic wykonanie biznesplanu. Biznes plany przygotowane przez BC Advisirs z Poznania dla moich firm był strzałem w dziesiątkę, dostałam rzetelną ocenę opłacalności przedsiewzięcia i mogłam podjąć właściwą decyzję, współpracuję z tą firmą do dziś.

7

Dzięki za podpowiedzi, chyba się skuszę, ale przedyskutuję to jeszcze z koleżanką i na pewno podejmiemy właściwą decyzję. Do usłyszenia!