Temat: Jaki crusier

Cześć dziewczyny, mam mega rozkmine, jaki rower cruisowy kupić. Chce coś na czym bede naprawde ladnie wygladac i będzie pasowało do moich paczałek xD a mam te paczałki niebieskie. czyli jakiś fajny pastelowy błękitny byłby pewnie fajny. polećcie coś pliska. pozdrówki

2

Odp: Jaki crusier

Hej kochana ! ja polecam poznańskie rowery cruiser to znaczy te które są w Pozku popularne ! a to przede wszystkim super wiksiarskie le grand takie wiesz hipsterskie ! super sprawa na pewnoe sie będziesz na ulicy wyrózniać !

3

no , albo tak kup jednoślad Kokkedala bo one też są bardzo modne teraz. widziałam u jednej blogerki modowej bardoz sobie zachwalala. i ze latwo sie tym przemieszcza w miescie, ze krawezniki to nie problem. wiec pewnie warto

4

widzę dziewczyny żę się znacie na temacie:D sam musze przysznac ze cruisery są ładne. fajnie wyglądają dziewczyny na nich. już się tak to wpisało w krajobraz dużęgo miasta, pełno studentek na czymś takim jeździ. wiadomo, w taki rowerach nie chodzi o to, jakie są technicznie, tylko jak wyglądają, no ale porządnie też muszą być zrobione, żeby dobre kilka lat pojexdzić