Temat: W jakim formacie wysyłać projekt nadruku na płyty?

Witam. Od razu zaznaczę że w ogole nie orientuje sie w sprawach komputerowych wiec będę dużo dopytywać może i pare razy o to samo. Sprawa jest nastepujaca: Chcę zamówić nadruk na płytach, mozna powiedzieć że projekt mam już gotowy i chciałabym go wysłać firmie która się tym zajmie. W jakim formacie powinien być plik i jak ewentualnie zmienic format aby wymiary i kolory pozostaly takie same. Pozdrawiam i z gory bardzo dziękuję za pomoc.

2

Odp: W jakim formacie wysyłać projekt nadruku na płyty?

Napisz do firmy a na pewno ci powiedzą. Z tego co wiem standardowo wszyscy pracują na jpg i bmp ale są to tak popularne formaty ze zapewne Twój projekt w nim jest i nie bedziesz musiala nic zmieniać

3

Niech koleżanka sprecyzuje jaki to nadruk bo jesli sitodruk to sprawa się nieco skomplikuje. Dobrze też będzie jeśli dowiemy się jaka firma wykonuje zlecenie. Będzie można określić jaki typ pliku będzie niezbędny.

4

Jest to normalny projekt do normalnego nadruku na płyty w formacie jpg. Tu jest adres strony firmy: gmcd.pl/. Wybrałam ich bo mają bardzo dobre ceny i wielu moich znajomych korzysta z ich usług od wielu lat. Obsługa była dla mnie bardzo miła, wszystko mi wyjasnili ale to pytanie wydało mi się zbyt skomplikowane i nie potrafiłabym go zadać bez dyskutowania i dopytywania.

5

Firma jest spoko sam korzystam czasami z ich usług, ale bardziej w kwestii pudełek, okładek i kopiowania płyt. Na ich stronie wybierz sobie po lewej „specyfikacje” i tam znajdziesz info odnośnie obsługiwanych formatów.

6

Jesteś wielki, bardzo dziękuję Ci za pomoc.