Temat: Takie tam statystyki...

Hej! Poszukuję do swojej pracy magisterskiej informacji na temat rozwodów w Łodzi, chodzi tu o statystyki, ile, kiedy, czemu, z czyjej winy, po ilu latach etc. Skąd mam zaczerpnąć takich informacji?Mój promotor niestety nie kwapi się żeby mi jakkolwiek pomóc...

2

Odp: Takie tam statystyki...

Ja na Twoim miejscu zgłosiłbym się do jakiegoś adwokata zajmującego się rozwodami w Łodzi. Może nie będzie to proste żeby podał takie informacje, może nawet nie będzie mógł tego zrobić no ale zawsze warto spróbować niż nic nie zrobic.

3

Szukałaś na internecie? Kopalnia wiedzy:D ale szczerze współczuje roboty z tym wszystkim... ja już 3 lata po obronie i nie wspominam najlepiej też miałam nieogarnietego promotora i praktycznie cala prace musialam napisac bez jego pomocy a na koniec i tak sie dowiedzialam ze moglam zrobic wsyztko inaczej...

4

A może takie statystyki możesz dostać w Starostwie? Albo tym podobym miejscu? Też mnie ciekawi czy każdy ma dostęp do czegoś takiego.

5

Nie wydaje mi się żeby to było publicznie dostępne. A wręcz jestem tego pewien, no ale tak jak już ktoś napisał zawsze warto spróbować. Może chociaż cząstkową wiedzę dostaniesz.