Temat: Kurier do hurtowni z zabawkami.

Witam. Ruszyłem ze sprzedażą internetową zabawek. Potrzebuję podpisać umowę z jakimś kurierem, który będzie mi to dostarczał. Niestety nie bardzo wiem jaką firmę wybrać, może ktoś mi coś poleci.

2

Odp: Kurier do hurtowni z zabawkami.

Ja mam podpisaną umowę z lokalnym kurierem, ale to tylko dlatego, że przyszli do mnie pierwsi big_smile Najlepiej to znajdź jakiś kalkulator w internecie, może dostarczy ci informacji chociaż o kosztach.

3

Jeżeli interesuje cię tania przesyłka kurierska to skorzystaj ze strony 2send.pl. Fajna opcja, ostatnio znajoma mi pokazała. Porównuje ceny przesyłek w najlepszych firmach kurierskich.

4

Zawsze możesz wejść na stronę jakiejś firmy, sprawdzić warunki umowy i cennik kurier sam przyjedzie do ciebie z gotowymi dokumentami do podpisania. Zielonego pojęcia nie mam kto ma najlepsze warunki. Może strona z postu wyżej pomoże.

5

Ja polecam firmę kurierską z dużą renomą. Jak prowadziłam swój sklep to wysyłałam zawsze nimi i wszystko było ok. Ceny fajne i przesyłki maksymalnie w 2 dni u klienta. No i to też już taka firma o dobrej renomie więc nie może robić sobie złej reklamy.