Temat: Szukam energooszczędnej, wysokojakościowej kopiarki

Hej! Prowadzę niewielką firemkę, ale jak każde, nawet najmniejsze przedsiębiorstwo, mam mnóstwoz nią związanej papierologii. Do tej pory wystarczała zwykła drukarka ze skanerem, ale coraz częściej mi codzienna robota pokazuje, że nie obejdzie się bez porządnej kserokopiarki. PRzy czym chciałbym, żeby była energooszczędna no i drukowała w miarę dobrej jakości. Co polecicie?

2

Odp: Szukam energooszczędnej, wysokojakościowej kopiarki

Cze, a zajrzyj sobie na stronkę telekontrakt.pl/canon-imagerunner-advance-color-seria-3300/. Tam znajdziesz kopiarki Canona, który jest w końcu liderem wśród producentów tego typu urządzeń smile Tylko też musisz mieć świadomość, że warto na dobry sprzęt wydać trochę kasy.

3

Tak, wiem, zdaję sobie z tego sprawę. Ale co zrobić, jak takie urządzenie jest potrzebne?

4

A widzisz kolego smile Zawsze możesz taką profesjonalną kopiarkę wynająć od firmy, która się zajmuje na co dzień takimi urządzeniami smile Mianowicie chodzi mi o firmę TELEKONTRAKT (zresztą widzę, że koleżanka wyżej już link do nich dała), która w Poznaniu i w ogóle w Wielkopolsce już od kilku, kilkunastu lat działa i pomaga w wyborze dobrych urządzeń do biura.

5

Zawsze też możesz wziąć kopiarkę w leasing, co wydaje się chyba być najlepszą opcją wink Tak czy siak, nie musisz pozostawać samemu z problemem nabycia dobrej kopiarki. Wystarczy, że znajdziesz speców, którzy się tym zajmują.

6

No właśnie widzę, że ta firma, która tutaj została podana przez koleżankę to jacyś spece. Cóż, się zobaczy, co tam oferują wink

7

Na pewno się nie zawiedziesz wink

8

Mam nadzieję wink Dzięki za informacje i pozdrawiam wszystkich!