Temat: Jakie buty do pracy?

Za kilka dni zaczynam swoją pierwszą pracę, będę pracowała w biurze rachunkowym i zastanawiam się jakie buty sobie kupić na taką okoliczność. Wiadomo, że to musi być coś eleganckiego, stosownego do stroju biurowego, ale nie za bardzo lubię obcasy. Czy waszym zdaniem buty na płaskiej podeszwie mogą być akceptowalne w takiej pracy?

2

Odp: Jakie buty do pracy?

No jasne, czemu nie. Tylko nie kupuj niczego kolorowego. Zainwestuj w jakieś eleganckie baleriny, półbuty na plaskim obcasie albo jakieś inne płaskie buty damskie sklep internetowy może ci w tym pomóc, bo w sieci masz dużo większy wybór takich produktów. Tak na szybko mogę podrzucić ci adres chociażby tego sklepu awangardashoes.pl/. Oni mają olbrzymi wybór butów damskich, w tym całkiem sporo modnych i eleganckich bucików na płaskiej podeszwie lub niewielkim obcasie, także na pewno znajdziesz coś sensownego i za dobrą cenę.

3

Jedyne co mogę doradzić tak na szybko, to poszukaj jakichś eleganckich, niedrogich botków w sklepach sieciowych. Tam masz większą różnorodność modeli i szybko znajdziesz eleganckie botki na stosunkowo niewielkim obcasie za całkiem przystępną cene. Faktycznie buty na płaskiej podeszwie są bardziej wygodne w uzytkowaniu, ale jak chcesz elegancko wyglądać to musisz pójsć na kompromis. Niewielki obcas nie jest tak bardzo uciążliwy.

4

Rozumiem ze bedziesz pracowala w biurze a czy bedziesz miala bezposrednia stycznosc z klientami? Jesli nie to spokojnie mozesz zostać przy butach na plaskiej podeszwie w koncu wygoda jest najwazniejsza. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

5

Dzięki za odpowiedzi, troszkę rozjaśniło mi się w głowie:)