Temat: Co polecacie na zakrycie basenu?

Co waszym zdaniem najlepiej sprawdza się jako bezpieczne przykrycie basenu. Zastanawiałam się nad folią, ale gdzies zauważyłam że montuje sie teraz rolety które swobodnie wytrzymujaciezar dziecka i są bardzo wygodne, bo nie trzeba ich samodzielnie zdejmować jak to się dzieje z folią. Słyszał ktoś o tym, może ktoś ma?

2

Odp: Co polecacie na zakrycie basenu?

U mnie są rolety bo żona sie uparła, że jak mamy dzieci to trzeba dbać o bezpieczeństwo itd. Nie był to jakiś drogi wynalazek, a musze przyznać że naprawdę potrzebny bo wiele razy jak dzieciaki grają w piłke to nawet nie zastananowiasie po czym wlasnie chodzą. Tłumacze ile moge no ale wiadomo jakie są dzieci.

3

Powaznie to się nie zarywa kiedy na to wchodzą? Zamierzam kupić te rolety ale i tak nie pozwole na nie wchodzić. Przecież to bardzo duże ryzyko.

4

Mam rolety od kilku lat i sama kilka razy niechcący weszłam na nie np fotografując dom. Nie jestem ciężka no ale jednak dorosła kobieta waży wiecej niż deklarowane przez producenta parenaście kilo jakie ma dziecko. Nie wpadłam w każdym razie i mam sie nieźle podobnie jak przykrycie tongue. Zachęcam do zakupu bo wygoda i bezpieczeństwo sa nieporównywalne. Pozdrawiam serdecznie.