Temat: Pozycja strony w wyszukiwarce

Pozycjonowanie witryn internetowych to dobre rozwiązanie. Trzeba wziąć pod uwagę to, że gdy tworzymy witrynę WWW musimy liczyć się z tym, że jeżeli pragniemy, żeby ona była łatwo odnajdywana i znana to powinniśmy coś z tym zrobić. Tak było u mnie. Otworzyłam sklep wysyłkowy z ubraniami. Byłam przekonana, że każda kobieta się na niego nakręci. To była pomyłka. Było tak strasznie, że rozważałam nad zamknięciem jego. Wtedy do moich dłoni trafiła ulotka, którą przyniósł mój ukochany. Nosiła tytuł: pozycjonowanie stron google. Zapaliła mi się w głowie lampka. Uznałam, że to może być fajne rozwiązanie. Postanowiłam skorzystać z tych usług. Od tamtej chwili moja witryna jest w czołówce. Mam dużo klientek, które w łatwy sposób odnajdą mój sklep. Jestem zachwycona, bo nie pomyślałabym, że z pomocą takiej usługi będę miała tak świetne obroty w firmie. : D

2

Odp: Pozycja strony w wyszukiwarce

Człowiek wraca zmęczony po robocie. Loguje się na forum dyskusyjne, żeby się odprężyć, a tu tak przynudzają. Przecież jak ktoś pragnie, aby jego witryna była promowana w necie, to powinien skorzystać z odpowiednich usług. Moja koleżanka jak chciała, aby jej sklep wysyłkowy z kosmetykami miał bardzo dobrą promocję w necie to odnalazła pewną witrynę sieciową tense.pl/. Skorzystała z wybranych usług i problem rozwiązany.Nie rozumiem tej rozmowy. Zmieńcie temat, bo to szkoda czasu na takie dyskusje. A z resztą pójdę na inne forum. To nie temat dla mnie. Życzę powodzenia. Pa!

3

Moim zdaniem pozycjonowanie to najciekawsze rozwiązanie jakie może być. Pozwala ono na wspaniałą promocję naszych witryn on-line. To jest świetne, tym bardziej, że w dzisiejszych czasach takich witryn online jest mnóstwo i chwilami jest trudno się nad nimi wybić. Dlatego ja miałem świadomość co zrobić kiedy otwierałem swój sklep sieciowy z oknami. Wszedłem w przeglądarkę i wpisałem tam: projektowanie stron internetowych Poznań. Wybrałem najciekawszą propozycję i mój sklep od początku miał dużo wyświetleń oraz ogromne obroty. Od bardzo dawna uważałem, że posiadam łeb do biznesu. : )

4

Super temat o pozycjonowaniu. Sam również chętnie bym je polecił profesjonalnej firmie tj. Tense, jeżeli by zaszła taka konieczność. Jestem bardzo zaciekawiony ile kosztuje regularne pozycjonowanie? A teraz powinienem uciekać, bo spotykam się z fajną dziewczyną, niedawno się poznaliśmy i w mig umówiliśmy się na randkę : )